x-kom hosting

Czujnik?

Akahan
utworzono
utworzono

No niby tak mam Boxowe chłodziwo od P4 i E2200 podkręconego do 3GHz i w idle ma 40 coś stopni więc nie jest źle, ale cyrki to się w stresie zaczynają, uwaga ponad 80 stopni osiąga niby, samo to duża różnica między idle i stresem... Tylko, że po prostu toby chyba zgliszcza zostały i radiator chłodzący procka powinien być chociaż ciepły, ale on nawet letni nie jest. Raczej to czujnik, ale wole się upewnić :D

Gość
komentarz
komentarz

Jaka rewizja?

heex307
komentarz
komentarz

O ile się nie mylę, to e2200 robiono tylko w rewizji m0. W sumie to 80*C raczej byś poczuł na radiatorze, dlatego ja też bym stawiał na czujnik.

Akahan
komentarz
komentarz
O ile się nie mylę, to e2200 robiono tylko w rewizji m0. W sumie to 80*C raczej byś poczuł na radiatorze, dlatego ja też bym stawiał na czujnik.

Dokładnie mam SLA8X czyli według

http://processorfinder.intel.com/List.aspx...&SearchKey=

To rewizja m0, i raczej innej nie było...

Temp w idle to 41/42 stopnie czyli raczej nie możliwe, że w stresie wynosi ponad 80 stopni...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.