x-kom hosting

czy zmieniać procesor?

chmielusek
utworzono
utworzono

Witam,ten procesor zakupiłem w grudniu,za 700 zl wiec jak na jego moc byl ciekawa oferta,wiadomo ze teraz juz za 500 zl kupie E8400 co jest lepszy o wiele,karte grafiki mam obecnei beznadziejna,ale czy ten procek starczy mi tak na dwa lata,nie musza mi chodzic wszystkie gry na maxa,ale przynajmniej plynnnie na srednich te najnowsze,bo zmieniam grafike na geforce GTX+,czy byla by duza roznica jakbym zamiast tego procka mial intela E8400 np,czy ta roznice moze dopiero zobacze jedynie w testach i SLI,dodam iz ja nie bede mial SLI,prosze o pomoc,sory za takie rozpisanie:)P z gory thx:)

falcon1984
komentarz
komentarz

Moim zdaniem nie ma sensu zmieniać, bo ten procek jest w miarę dobry

Kupiłbym jedynie Radka HD4850 i we wszystko sobie pograsz 2 lata minimum

komputerowiec?
komentarz
komentarz
Witam,ten procesor zakupiłem w grudniu,za 700 zl wiec jak na jego moc byl ciekawa oferta,wiadomo ze teraz juz za 500 zl kupie E8400 co jest lepszy o wiele,karte grafiki mam obecnei beznadziejna,ale czy ten procek starczy mi tak na dwa lata,nie musza mi chodzic wszystkie gry na maxa,ale przynajmniej plynnnie na srednich te najnowsze,bo zmieniam grafike na geforce GTX+,czy byla by duza roznica jakbym zamiast tego procka mial intela E8400 np,czy ta roznice moze dopiero zobacze jedynie w testach i SLI,dodam iz ja nie bede mial SLI,prosze o pomoc,sory za takie rozpisanie:)P z gory thx:)

Ja mam 8600GE+c2d 4500@2.64 i nie mam problemu z zadną gra moim zdaniem nie ma sensu narazie tego wymieniać,ale wiem jak to jest sie na cos nastawić tzn ze kupie sobie i koniec wiec jeśli juz chcesz wymieniac to zmien grafike na ta co podał falcon

sword
komentarz
komentarz

Ja tez na Twoim miejscu bym nie zmieniał narazie jeszcze ten procek bedzie sobie radził

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.