x-kom hosting

Karta graficzna GF 8500GT

shoxer17
utworzono
utworzono

Witam witam,

Mam pytanko, czy ta karta graficzna GeForce 8500GT 512 RAM podejdzie do każdej płyty głownej? Pytanie niczym z przedszkola lecz nie ma brata a chcialem mu zrobic prezencik.

Pozdrawiam.

Hammer
komentarz
komentarz

Jeśli płyta ma gniazdo PCIE to podejdzie. Ta karta jest krótko mówiąc... słaba, jeśli chcesz coś tańszego i w miarę wydajnego dołóż parę złotych do 8600GT lub GTS

@edit nie ten dział :D

djkraszinio
komentarz
komentarz

ta karta wejdzie tylkp pod płyty z wejsciem pci-express jezeli brat ma taka płyte to wejdzie a jezeli ma płyte z wejsciem agp to nie wejdzie a tak po za tym to nie ten dział i ta karta jest strasznie słaba kup mu lepiej jakąś 8600gt

edit:wyprzedzony przez komp0t :D

shoxer17
komentarz
komentarz
ta karta wejdzie tylkp pod płyty z wejsciem pci-express jezeli brat ma taka płyte to wejdzie a jezeli ma płyte z wejsciem agp to nie wejdzie a tak po za tym to nie ten dział i ta karta jest strasznie słaba kup mu lepiej jakąś 8600gt

edit:wyprzedzony przez komp0t :D

a pytanie jeszcze, jak mogę sprawdzić jakie jest to wejście płyty głownej? jezeli wchodzi do niego radeon 9200 to jakie ono jest?

djkraszinio
komentarz
komentarz

to na bank ma wejscie agp czyli ten geforce nie wejdzie szukaj czegoś na agp ile masz kasy na ta karte

Hammer
komentarz
komentarz

Ta płyta napewno ma wejście AGP

@edit

djkraszinio16 był szybszy

shoxer17
komentarz
komentarz
to na bank ma wejscie agp czyli ten geforce nie wejdzie szukaj czegoś na agp ile masz kasy na ta karte

około 200 zł

djkraszinio
komentarz
komentarz

no własnie podaj jeszcze model płyty, jakie prcesor tam ma, jaki zasilacz

shoxer17
komentarz
komentarz
no własnie podaj jeszcze model płyty, jakie prcesor tam ma, jaki zasilacz

już sciągam tego everesta.

http://img152.imageshack.us/my.php?image=jpgbc2.jpg

prosze zobaczcie

djkraszinio
komentarz
komentarz

dobrea to ma wejscie agp teraz z rób screena z zakładki procesor i dowiedz sie jaki masz zasilacz (odkręć bok obudowy i przeczytaj na zasilaczu)

djkraszinio
komentarz
komentarz

to do takiego procesora bym radził taka karte http://www.allegro.pl/item436377449_ati_ra...tv_out_dvi.html bo inne lepsze moga byc zwalniane a i pwoeidz jeszcze jaki mas zasilacz

shoxer17
komentarz
komentarz

nie mam czym teraz odkrecic obudowy.. a w jakim celu mam powiedziec, jaki ten zasilacz?

a i czy ta karta obsluguje pixel shader 2.0 ?

djkraszinio
komentarz
komentarz

tak ta karta obsługuje pixel shader 2.0 zasilacz jest potrzerbny po to zeby wiedziec czy karta odpali i czy nie spali Ci sie cały komputer bo okaze sie ze zasilacz jest lipny ale jak masz 200zł to mozesz kupić np taki zasilacz: http://www.allegro.pl/item431425106_modeco...50_atx_wwa.html

wyjdzie ze 20zł pozabudzet ale bedziesz miał pewnosc ze masz cos markowego i pozadnego w kompie a nie masz w domu srubokreta?

shoxer17
komentarz
komentarz

dobra sprobuje coś zrobić z tą obudową, z/w

djkraszinio
komentarz
komentarz

wydaje mi sie ze ten geforce 6600gt bedzie za szybki do tego semprona

Lipton
komentarz
komentarz

Może byc troszkę za szybki, ale wystarczyłoby podkręcic Semprona do taktów 2800+ i będzie ok :)

shoxer17
komentarz
komentarz

niestety nie pisze na tym zasilaczu nic..

Akahan
komentarz
komentarz

Jak nic to pewnie jakiś szmatławiec, ajć lipa :(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.