x-kom hosting

Wybór procesora do ASRock K7NF2

furry123456
utworzono
utworzono

Witam, jestem tu nowy. Szukam pomocy tutaj ponieważ na innym forum zostałem zbluzgany ;) a mianowicie:

jakie są dobre procesory na kartę ASRock k7nf2 - RAID ? takie żeby podołały NFS: PS Crysis ET QW Hitman 4 Blood Money ? Proszę o odpowiedzi ;)

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

//Capslock na forum zabroniony

//Tematy tytułuj konkretniej

//webber

lesny1993
komentarz
komentarz

Dosyć stara płytka choć na minimum powinny chodzić przy dobrych pozostałych podzespołach

Jaka grafa, zasilacz, ile RAM do tego?

furry123456
komentarz
komentarz

Tylko na min ? ;( reszta to będzie 2gb ram gf 7600 gt 256 mb.. Przerabiam kompa a ET Quake Wars ? Jakie są dobre procki na moja płytkę ??

lesny1993
komentarz
komentarz

Proc jaki możesz mieć to Athlon XP 3200+, polecane były również w google'ch mobilne XP 2500+

Z tego widać że raczej to będzie coś pomiędzy niskimi a średnimi

furry123456
komentarz
komentarz

a i jeszcze Assasin's Creed by ruszył na średnich płynnie ? Włoże nawet 3 giga, nawet ET QW na niskich ? ;(

Sorry że tak ciągle pisze, tyle pytań, ale jeśli mógłby ktoś dopisać na jakich gry detalach by płynnie chodziły byłbym bardzo wdzięczny ponieważ nie znam się na tym i chciałbym poznać opinie znawców :) na jakich detalach

Crysis:

ET Quake Wars:

NFS Pro Street:

Dark Messiah Might & Magic:

Assasin's Creed:

Oblivion:

Infernal:

Grid:

Colin (Dirt):

Lost Planet:

Hitman Blood Money:

Z góry dziękuje i przepraszam za dość głupie posty ;)

Akahan
komentarz
komentarz

E no my Ci tak dokładnie nie powiemy, pokombinuj z ustawieniami, chociaż w niektórych grach na więcej niż low bym nie liczył, a jaki ten zasilacz będzie do wszystkiego? Ramu jak dasz więcej to Ci mało ta, karta cóż nie najnowsza, a po za tym na końcu instalacji w Assasins Creedzie przechodzi się test i jak się nie ma 2 rdzeniowego procka to instalacją zakańcza się nie powodzeniem, więc raczej w ogóle w ten tytuł nie pograsz. (Z tego co pamiętam, coś mi kolega mówił z tym testem, że tak miał, ja nie wiem czy to prawda, nie miałem tego na kompie).

djkraszinio
komentarz
komentarz

ja instalowałem assasina i nie miałem zadnego testu chociaz mam procek jednordzneiowy to mogłem włonczyć gre bo o grami to nie było mowy

furry123456
komentarz
komentarz

Hmm.. A jest wogóle sens wrzucania tych części do kompa ? Ładnie te gry na lowie by wyglądały ?

Procesor: Intel® Pentium® 4 2.8 Ghz lub AMD® Athlon XP 2800+ (dla systemu Windows Vista Pentium 4 3.0 Ghz lub jego odpowiednik)

PAMIĘĆ RAM: 512MB (768MB dla systemu Windows Vista)

KARTA GRAFICZNA: NVIDIA® Geforce 5700 lub ATI Radeon 9700 wyposażona w 128MB pamięci (pełna lista obsługiwanych modeli znajduje się poniżej)

KARTA DŹWIĘKOWA: W pełni kompatybilna z DirectX 9.0c

MIEJSCE NA DYSKU TWARDYM: 5GB, plus 700MB dla pliku wymiany

INTERNET: Aby móc w pełni cieszyć się grą, należy posiadać łącze szerokopasmowe. Zasady rozgrywki mogą się zmieniać bez uprzedzenia ze strony autorów.

To wymagania ET Quake Wars głównie o tą grę mi chodzi, jestem miłośnikiem :mellow:

Może mi ktoś odpowiedzieć ? :)

z góry dzięki ;]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.