x-kom hosting

O2

Gość
utworzono
utworzono

Witam mam telefon firmy o2 x3 i mam problem kupilm se irde do wysylania na niego muzy a po kazdej prubie pisze "file to large size" co to znaczy mam karte pamieci ale np male urywki dzwiekow polifonicznych dzialaja i przechodza przez irde

lesny1993
komentarz
komentarz

zwrot ten w tłumaczeniu oznacza że plik jest zbyt duży do przesłania. najprawdopodobniej telefon zapisuje do własnej pamięci co przesyła i później ewentualnie możesz zapisać na karcie pamięci. Więc musisz mieć w pamięci telefonu tyle wolnego miejsca ile ma dany plik

Gość
komentarz
komentarz

Prosiłbym o to żeby mi ktos poszukal jeszcze oprogramowania do tego telefonu jak mozna

lesny1993
komentarz
komentarz

Handset Manager Software, przypadkowo znaleziony i nic innego chyba :)

Gość
komentarz
komentarz

Podasz mi do tego programu link ?

lesny1993
komentarz
komentarz

Z tego co TU widać powinieneś mieć dołączoną płytkę do komy

Gość
komentarz
komentarz

ja dostalem sam telefon bo on jest z anglii nawet byl bez ladowarki to co ztym linkiem ?

n31T
komentarz
komentarz

Podaj firmę irdy, to dobierzemy sterowniki.

Gość
komentarz
komentarz

best irda mini

lesny1993
komentarz
komentarz

@Sheo

Skoro Zbolcio1234 może wysyłać pliki to na co mu stery?

Prócz tamtego programu nie znalazłem niczego innego, ewentualnie był chyba na pirate bay ale miał 0 seedów

Gość
komentarz
komentarz

Jak mozesz to podaj link do tego programu co znalazles bo szukam i nic...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.