x-kom hosting

Wybór karty graficznej do XP2000+ oraz Feela 300W

osek
utworzono
utworzono

Witam!

Chciałbym zmienić kartę graficzną.

Mam obecnie taki zestaw:

- Procesor: AMD Athlon XP 2000+

- Płyta: MSI KT4V

- Karta graficzna: GeForce4 MX 440

- Zasilacz: Feel 300W

Pozdrawiam

osek

//tematy tytułuj konkretniej

//webber

A43vil
komentarz
komentarz

Moim zdaniem się nie opłaca, poza tym pierwsze co musisz wymienić to zasilacz.

Lipton
komentarz
komentarz

99 zł + zasilacz Fortron za 60 zł i masz dobry zestaw :)

Karta na DDR2, ale teraz strasznie trudno znaleźć 6600GT z DDR3, więc podaję tą kartę jako alternatywę dla 6600GT.

Kamashi
komentarz
komentarz

Co wy z tym feelem? Kumpel ma feela 3 lata i nic mu się nie stało z kompem, śmiga jak należy. Gry też (Crysis, CoD4, GH3 etc)

Gość
komentarz
komentarz
Co wy z tym feelem? Kumpel ma feela 3 lata i nic mu się nie stało z kompem, śmiga jak należy. Gry też (Crysis, CoD4, GH3 etc)

Ale 4 rok moze sie okazac sylwestrem przed wczesnym. Ja mialem Feel'a 2 lata temu i 4 dni po jego mieniu trzaskalo w glosnikach wymienilem na ten co amm teraz w sygnaturce i nie trzaska w glosnikach. Wiec sam sobie odpowiedz.

Kamashi
komentarz
komentarz
Ale 4 rok moze sie okazac sylwestrem przed wczesnym. Ja mialem Feel'a 2 lata temu i 4 dni po jego mieniu trzaskalo w glosnikach wymienilem na ten co amm teraz w sygnaturce i nie trzaska w glosnikach. Wiec sam sobie odpowiedz.

Każdy mówi co innego... Ja też prawdę mówiąc mam Feela, i dopóki się nie przekonam to nie uwierzę :)

A43vil
komentarz
komentarz
CYTAT(Logitech @ sob, 13 wrz 2008 - 18:23) *

Ale 4 rok moze sie okazac sylwestrem przed wczesnym. Ja mialem Feel'a 2 lata temu i 4 dni po jego mieniu trzaskalo w glosnikach wymienilem na ten co amm teraz w sygnaturce i nie trzaska w glosnikach. Wiec sam sobie odpowiedz.

Każdy mówi co innego... Ja też prawdę mówiąc mam Feela, i dopóki się nie przekonam to nie uwierzę smile.gif

Tylko zę jak się przekonasz, to będzie cię czekała już wymiana całego kompa.

Gość
komentarz
komentarz
Tylko zę jak się przekonasz, to będzie cię czekała już wymiana całego kompa.

Dokladnie to nie wiem czy ci sie to czekanie oplaca :)

Kamashi
komentarz
komentarz

Poczekamy, zobaczymy :)

lesny1993
komentarz
komentarz

Zadaj sobie pytanie:

Dlaczego są zasilacze 500W które kosztują 100zł i takie które kosztują 250?

Coś tu musi być nie tak skoro Ci co mają rangi na forum, czyli raczej znający się na kompach kupują właśnie te droższe. :)

Z tanimi zasilaczami jest tak, że działają oki, ale nagle ni stąd ni zowąd padają ciaągnąc za sobą 3/4 kompa, więc wg mnie to takie czekanie na koniec świata, (przenośnia :D ) któremu można zapobiec :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.