x-kom hosting

Pomoc w wyborze karty graficznej

bar2345
utworzono
utworzono

Witam, przymierzam się do kupna karty graficznej. Proszę o pomoc w wyborze. Karta ma być w przedziale cenowym od 300-400zł żeby można było na niej powalczyć troche z nowymi gierkami:) Mój sprzęt to: Athlon 64 X2 4000+ 2.11 GHz, Płyta ASUS M2N, grafika GeForce 6800 GT, 1 GB Ram Patriot, zasilacz Amacrox Warrior AX450-PNF 400W, dysk Samsung 512 GB. Pozdrawiam

bar2345
komentarz
komentarz

a bez podkręcania jaką karte byś polecił? nie chce sie w podkrecanie bawić bo nie chce ryzykować. I druga sprawa, czy mój zasilacz pociągnie geforce'a 8800GT?

Lipton
komentarz
komentarz

Spokojnie pociągnie :)

Bez podkręcania to jakiś 8800GS, który jest zdecydowanie słabszy od 8800GT. Jeżeli byś podkręcił o 300mhz można by było dać 9600GT.

bar2345
komentarz
komentarz

8800GT są lepsze od 9600GT? Patrząc po cenach 9600GT są tańsze.

Akahan
komentarz
komentarz

Tak 8800GT jest lepszy, hmm to nie jest tak większy numer karty to lepsza... Nabijanie klientów w butelkę...

bar2345
komentarz
komentarz

Czyli bez podkręcania to nawet 9600GT nie podoła? Człowiek niegdy nie nadąrzy nad postępem technicznym. Chyba bede musiał jednak podkręcić procka. A o ile najwięcej moge podkręcić mojego procka?

Lipton
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o OC procesora napisz to w stosownym dziale, jakim jest działa Procesory.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.