x-kom hosting

Problem z wyjsciem S-VIDEO.

slawekk001
utworzono
utworzono

Witam!! Mam kartę radeon sapphire 9600xt. Do tej pory gdy podłączałem TV pod kompa było wszystko ok ale w ostatnich dniach mam problem. Obraz na TV jest strasznie jaskrawy a gdy zmiejsze nasycenie barw w opcjach obrazu TV w panelu sterowania ATI to jest zbyt mały kontrast. Kolejny problem wygłąda tak że gdy uruchamiam kompa ekran startowy BIOS aż do okna "zapraszamy" windowsa jest wyświetlany na TV w dopasowanej rozdzielczości a na monitorze jest zła rozdzielczośc i nie wyświetla na całym ekranie. Czy to może być uszkodzone wyjście TV w karcie?? POMOCY!!!

tazman
komentarz
komentarz

Odinstaluj i zainstaluj stery od nowa, nadto w ustawieniach karty wyłącz funkcje klonu, restart, i włącz ja z powrotem

slawekk001
komentarz
komentarz

Niestety ale Twoja porada nie pomogła. :( Mam nadzieję że pomożecie ustalić przyczynę tak ninarutalnego obrazu. Może to uszkodzone wyjście TV-OUT?

Boski4
komentarz
komentarz

Myślę, że ci sie poprostu zepsuła karta graficzna, albo masz złe sterowniki.

mariuszek
komentarz
komentarz

hm ja mam taki problem ze raz probowalem podlaczyc kompa do TV i od tej pory moj monitor nie pokazuje obrazu do chwili uruchomienia sie pulpitu windowsa O_o

Boski4
komentarz
komentarz

Ale masz problem :P

mariuszek
komentarz
komentarz

jakbys musial podlaczac dziesiecioletni monitor do kompa i jeszcze podlaczac dziesiecioletni komputer bo stary monitor czerpie zasilanie z komputera tylko po to ZEBY DOSTAC SIE DO BIOSU to bys zrozumial... tez czytaj ze zrozumieniem xP

slawekk001
komentarz
komentarz

posty się posypały ale niestety problem pozostaje nadal nie rozwiazany :/ Proszę o pomoc.

mariuszek
komentarz
komentarz

no dostales odpowiedz ze prawdopodobnie zepsula Ci sie karta graficzna ;p

slawekk001
komentarz
komentarz

No to w takim razie czy ktoś z Was miał może podobny problem i czy ktoś oddał kartę do serwisu? Jeśli tak to ile może kosztować naprawa tak uszkodzonej karty? I czy to wogóle da się naprawić żeby koszty nie były w cenie nowej karty?

mariuszek
komentarz
komentarz

przeciez napisalem ze mam podobny... ale nie oddawalem do serwisu

slawekk001
komentarz
komentarz

czyli mam przez to rozumieć że serwis się nie opłaca?

mariuszek
komentarz
komentarz

oplaca sie ale ja tego nie zrobilem bo problem lezy i w karcie i w monitorze a nie bede przez pol polski do serwisu autoryzowanego jechal a w innym nie uwzglednia (tu mowa o monitorze). Ja Ci radze zebys oddal do serwisu ;p

slawekk001
komentarz
komentarz

W tamim razie tak właśnie trzeba będzie zrobić. Dzięki za wszystkie porady!!! Pozdrawiam!!!

Można zamknąć temat :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.