x-kom hosting

czy dual core pociągnie 4850

BraYneX
utworzono
utworzono

mój zestaw

intel pentium dual core 1.60ghz 2cpu

gigabyte GA-EG31M-S2

1 gb ram

zasilacz 400W niewiem jakiej marki

radeon hd2400pro

Chciałbym zapyta czy jakbym kupił radeona 4850 to procek by go nie ograniczał... a jesli tak to czy bym musiał go podkrecac?

Lipton
komentarz
komentarz

Musiał byś go podkręcić do 3.0 Ghz, co na chłodzeniu boxowym będzie problemem :)

Jakiej marki dokładnie zasilacz ?

BraYneX
komentarz
komentarz

niewiem nie moge otworzyc bo narazie mam plomby raz próbowalem podkrecac to płyta pamiec i dysk sie uszkodziły

Lipton
komentarz
komentarz

Na pewno masz zasilacz do bani...

BraYneX
komentarz
komentarz

400w nie starczy

Gość
komentarz
komentarz

nawet 400 w firmowy nie wystarczyłby kup za 114 zł w komputroniku Chiefteca 450w

BraYneX
komentarz
komentarz

ale niewiem jak dokładnie i bazpiecznie podkrecic procka boje sie ze znowu padnie komp a starzy mi drógiego nie kupią

Gość
komentarz
komentarz

Spalić proca to jak wygrana w totka a zasilacz zmień / jak za wysoki oc to ci poprostu komp nie pójdzie wtedy resetujesz biosa i po sprawie=)

BraYneX
komentarz
komentarz

a jak bios zresetowac taka baterie trzeba wyjac? raz podkrecałem to płyte ram itwardziela mi uszkodziło

Walkman
komentarz
komentarz

te nowe płyty same to robią a w twojej nie wiem jak to jest niech ktoś inny powie , a do hd 4850 polecam 2gb ram :P

BraYneX
komentarz
komentarz

tez myslałem dokupic ram ale najgorzej z tym prockiem

Walkman
komentarz
komentarz

wydaje ci sie tylko ... proste to wszystko jest (też na początku myślałem , że trudne jak cholera) tylko nie wiem jak ta twoja płyta ma sie do OC

BraYneX
komentarz
komentarz

to sprawdz gdzies tą płyte był bym wdzieczny

Walkman
komentarz
komentarz

sprawdziałem i myśle , że 3.00ghz to max chyba raczej więcej nie wyciśniesz ale 2.7 wystarczy do tej grafy raczej

Tomiak
komentarz
komentarz

słyszałem ze potrzeba 3,2 do 4850 a do 4870 3,6

Markus123
komentarz
komentarz
słyszałem ze potrzeba 3,2 do 4850 a do 4870 3,6

Taaa... A jak będziesz miał 3.2 GHz do 4870, to co, nagle gry Ci będą przycinały? :P Jak trafisz na mniej "procesorożerny" tytuł to i 3 GHz Ci wystarczą, żeby karta pokazała na co ją stać.

BraYneX
komentarz
komentarz

jak by ktos mi dokładnie powiedział jak to bym spróbował podkrecic ale sie boje

mistrz933
komentarz
komentarz
słyszałem ze potrzeba 3,2 do 4850 a do 4870 3,6

Szczerze ci powiem, że kiedy ja sprawdzałem 4850 to między 2,8Ghz a 3,2Ghz w 3dmarku różnica była max 400pkt więc te 2,8 raczej wystarczy.

BraYneX
komentarz
komentarz

ale niewiem jak dokładnie na tej płycie podkrecic

Akahan
komentarz
komentarz

Z zasilaczem jaki masz(no name pewnie) nie zabieraj się za kręcenie procka, koniecznie najpierw podaj markę zasilacza, jaka jakiś badziewny to zmień go od razu!

Hmm, nie kupuję się kompów w super marketach, i potem problemów nie ma, a tak, to grafa słaba, zasilacz lipny, ramy kiepskie :(

BraYneX
komentarz
komentarz

to jaki zasilacz kupic myslac o zakupie 4850

Akahan
komentarz
komentarz

450W tylko markowy, nie jakieś no name...

Gość
komentarz
komentarz
nawet 400 w firmowy nie wystarczyłby kup za 114 zł w komputroniku Chiefteca 450w

Nawet MC 350w, Huntkey 350W by wystarczył...

Akahan
komentarz
komentarz
Nawet MC 350w, Huntkey 350W by wystarczył...

No tak bo mają mocne linie, ale dla świętego spokoju kupiłbym mocniejszy...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.