x-kom hosting

Jaka karta graficzna do 200zł?

paawciu
utworzono
utworzono

Witam. Zastanawiam się nad kupnem karty graficznej, która będzie bez problemu obsługiwała wowa oraz nadchodzący dodatek wrath of the lich king(nie musi byc na full detalach byle plynnie dzialalo). Moja konfiguracja komputera to jak narazie:

płyta główna: MSI RC410M

RAM: 512mb (64 pobiera zintegrowana karta...)

karta: zintegrowana radeon xpress 200

procesor: Intel Celeron 2.8

zasilacz: Mustang 230V 5A 50Hz

zamierzam dokupic 1 gb ramu(obecnie mam good ram DDR2 512mb 533 PC2 - 4200 CL4, czyli chyba musze kupic taka sama kolejna kosc?)

oraz karte graficzna i tutaj nie mam zielonego pojecia jaka wybrac... Doradzcie mi prosze jaka bedzie odpowiednia do mojej plyty glownej w jakiejs rozsadnej cenie(mysle ok 200 zl). Pamietajcie ze chodzi tu glownie o wowa bo na obecnej konfiguracji, gdy sciagnalem triala to w malo zaludnionym miasteczku mialem niecale 20 fps. Prosze o sugestie pozdrawiam.

//tematy tytułuj konkretniej

//webber

paawciu
komentarz
komentarz

Ok dzieki. Tylko czy jestes pewien ze moja plyta glowna obsluguje DDR3? Boje sie ze nie.

PS. Czyli bez zmiany zasilacza sie nie obejdzie tak? Bo wiesz jestem amatorem i zamontowanie karty to raczej nie bedzie stanowic problemu z zasilaczem moze byc w moim przypadku gorzej.

Lipton
komentarz
komentarz

Zmiana zasilacza to drobnostka :)

Tylko zanim przystąpisz do demontażu starego pozaznaczaj jakie wtyki wyjmujesz żebyś nie zapomniał co gdzie powtykać.

Kartę można wsiąść słabszą np:

http://www.allegro.pl/item430844669_grafik...ddr3_pci_e.html

Spokojnie pociągnie Ci najnowszego WoWa :)

seba115
komentarz
komentarz
Tylko czy jestes pewien ze moja plyta glowna obsluguje DDR3? Boje sie ze nie.

Karta graficzna ma swoje DDR'ki i to nie zalezy od modelu plyty glownej

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.