x-kom hosting

N73/N80 inne porównywalne telefony...

trzebnicki
utworzono
utworzono

Siemka, potrzebuje pomocy

w najbliższych 3 dniach zamówię telefon, będzie to chyba n73

jakie są jeszcze telefonu zbliżone parametrami oraz ceną do n73? (poza n80)

telefon musi mieć te 2 (najlepiej 3mpx)

są może jakieś palmtopy z 2mpx< godne polecenia (bez rysika, może być ekran dotykowy)

(pytanie dodatkowe, jakie są najtańsze telefonu z 5mpx, i jakie sa najtańsze z gps)

lopez
komentarz
komentarz

moim zdaniem dobrze zrobisz jak wezmiesz nokie n73. to naprawde dobry telefon no i nokia:)

Gość
komentarz
komentarz

ja bym bral n73:>

trzebnicki
komentarz
komentarz

ja wiem że n73 do bdb wybór ale szukam jakiś alternatyw z 3mpx< w podobnej cenie (poza n80)

kajzer
komentarz
komentarz

niestety nie wiem jak to wygląda cenowo, ale możesz też pomyśleć o Nokii E51. co prawda 2MPx, ale telefon super.

n31T
komentarz
komentarz
niestety nie wiem jak to wygląda cenowo, ale możesz też pomyśleć o Nokii E51. co prawda 2MPx, ale telefon super.

Nie słuchaj go, n73 o niebo lepszy.

Gość
komentarz
komentarz
Nie słuchaj go, n73 o niebo lepszy.

Podeprzyj czymś?~

n31T
komentarz
komentarz
Podeprzyj czymś?~

Choćby aparat... Nie chcę z tobą zaczynać kolejnej rozmowy o e51, miałem ten telefon i zraziłem się do niego, więc przedstawiam swoją opinię na ten temat.

(pytanie dodatkowe, jakie są najtańsze telefonu z 5mpx, i jakie sa najtańsze z gps)

n95 - 800zł~ (GPS + 5mpix)

pozdrawiam

Czabi
komentarz
komentarz

wez n73 naprawde swietny telefon, a w N95 bateria bardzo krotko trzyma takze mysle ze lepiej brac n73

n31T
komentarz
komentarz
wez n73 naprawde swietny telefon, a w N95 bateria bardzo krotko trzyma takze mysle ze lepiej brac n73

w n73 nie ma gps'a ;). Co do bateri to trzyma mi 3-4 dni więc to chyba nie aż tak mało, chyba że ktoś wyjeżdża z dala od cywilizacji na tydzień :P

trzebnicki
komentarz
komentarz

dobra chłopaki, wezme se n73 a pod koniec roku wymienie na n95, bo alternatywy dla n73 nie widze (po za n80), moim zdaniem n73 deklasuje e51, ale zależy do czego kto używa telefon

dzięki ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.