x-kom hosting

Sapphire Radeon HD4850 Toxic

robin3d
utworzono
utworzono

Witam,

moje pytanie jest następujące: czy mój zasilacz (TRACER Hellfire 450W Silence) pociągnie Radeon'a HD4850 TOXIC? Na dzień dzisiejszy, według internetowych watomierzy, wychodzi mi pobór 240W, a zasilacz daje na mój gust około 380W. Po wyrzuceniu 8600GTS, który ciągnie 120W powinno wszystko hulać. Radeon w stresie ciągnie około 224 czyli max. zużycie prądu wynosi ~350W więc się mieszczę. Ale jak to wygląda w praktyce?

Niestety nie mam teraz kasy na nowy zasilacz, dlatego zastanawiam się czy opłaca się kupywać tego Radka.

I druga sprawa, czy zna ktoś jakiś sklep we Wrocławiu lub okolicach (około 10-20km) sklep gdzie kupie tą kartę za 550-600zł (chodzi o wersje LiteBox).

sid
komentarz
komentarz

Bez wymiany zasilacz bałbym się tam pakować taką karte, potrzeba jeszcze proca podkręcić na 3ghz ;)

Pajdek
komentarz
komentarz

Z tym zasilaczem to strach komputer włączyć, nigdy nie wiadomo jak zachowa się pod obciążeniem. Najgorszy przypadek to popalenie części.

Szczechur
komentarz
komentarz
Z tym zasilaczem to strach komputer włączyć, nigdy nie wiadomo jak zachowa się pod obciążeniem. Najgorszy przypadek to popalenie części.

Popieram w 100%. To coś tylko wygląda jak zasilacz.

Miałem kiedyś dokładnie ten model i nie był w stanie stabilnie uciągnąć takiego starocia jak D805\MSI P965NeoF\MSI X1950Pro\4GB DDR2\500GB itp. O jakimkolwiek OC można było zapomnieć.

Cuda jakie wyprawiał zmusiły mnie do jego wymiany na drugi dzień po założeniu.

robin3d
komentarz
komentarz

hmmm, głupia małpa z tego zasilacza... a więc kupno karty odkładam na przyszłość. Moim nowym celem jest kupno dobrego zasilacza.

dzięki ;]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.