x-kom hosting

Ważne pytanie

Grzywa
utworzono
utworzono

Mam karte GeForce 8600 GT a chciałbym mieć podwójną karte graficzna to moge kupić model np GeForce 9600 GT ?? :D

PaQre
komentarz
komentarz

Żeby połączyć dwie karty w SLI to trzeba mieć chyba te same karty,ale nie jestem pewien

Gość
komentarz
komentarz

Druga karta musi być identyczna do tryby SLI (nVidia) lub CrossFire (AMD).

Grzywa
komentarz
komentarz

Widze Qnik że masz 8600 GT i zalman z-machine moge wiedzieć co to jest ? zwiększa to jakoś wydajność karty ?

Mbroziak
komentarz
komentarz

Jeżeli już to zalman produkuje chłodzenia więc to jest jakiś radiator lub wiatraczek albo to i to :D

A po drugie to żeby połączyć dwie karty to MUSISZ mieć dwie IDENTYCZNE :!:

Grzywa
komentarz
komentarz

Aha od samego początku jak kupilem karte graficzna GeForce 8600 GT to jak wlonczylem jakas gre to piszczala nawet DSJ wlonczylem to mi piszczala karta graficzna nawet jak na gg pokazuje mi sie koto jest dostępny to lekko zapiszczy jak obrazek zniknie to przestaje dalem na gwarancje dali mi nowa karte graficzna i nadal piszczy nie wiecie moze co jest grane ??

PaQre
komentarz
komentarz

Podaj moc i marke zasilacza ;P

Mbroziak
komentarz
komentarz

A może przeinstaluj sterowniki. Próbowałeś?? Tu je znajdziesz !

Grzywa
komentarz
komentarz

zasilacz CHIEFTEC 450W. Sterowników nie próbowałem przeinstalować bo z tym komputerem nic nie robilem tylko mój brat mi go poskladal i wszystko instalował został złożony 9 miesięcy temu.

Jak włączam komputer on pika znaczy wydaje dźwięk tylko tak jakby nadawał kod pika pika do momentu załączenia się ładowania Windowsa moze to jest spowodowane karta graficzna ??

Zainstalowałem nowe sterowniki i ciągle jest tak samo

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.