x-kom hosting

restart kompa i brak reakcji ze strony monitora

pag-r
utworzono
utworzono

Zawiesił mi się pecet, zrobiłem twardy restart i po tym fakcie, komputer sie uruchamia ale monitor juz nie:/. Jest to stara 17, ktora ma na stale wlutowany przewod do karty graficznej. W ogole, to juz jakis czas temu pisalem na tym podforum bo mialem podobny problem, ale rozwiazalem go dokladajac pin do wtyczki. Uzylem kawalka szpilki i generalnie dzialalo. Do dzisiaj.. :/

//widze, ze brak zainteresowania :/

bump

Langi
komentarz
komentarz

Podłącz kompa pod inny monitor, zobacz wszystkie wtyczki czy są prawidłowo podłączone, jeżeli z komputerem wszystko będzie w porządku to będziesz już wiedział, że to wina monitora. Pisałeś, że coś kombinowałeś z tym pinem, może coś z wtyczką. Popróbuj nimi poruszać..

A43vil
komentarz
komentarz

A jaki masz zasilacz ?

pag-r
komentarz
komentarz

Zasilacz jakiś tani codegen 300W, więc w praktyce pewnie koło 250W. To raczej nie jest problem wtyczki, albo poszedł monitor, algo karta graficzna.

n31T
komentarz
komentarz

Ja miałem tak samo, miałem starą 17' i radeona 9550. Musiałem po prostu resetować go tyle razy aż monitor zaskoczy. Czasem pomagało także poruszanie wtykiem w karcie.

jason182
komentarz
komentarz

heh...ja tez ostatnio tak mialem ..monitor 17" Philips [6-letni]. Myslalem ze to wina zasilacza i robilem tak jak kolega wyzej. restartowalem kilka razy. W koncu kupilem Corsair 650W ale problem dalej byl. Wiec podlaczylem inny monitor i dzialal. Pozniej musialem wrocic do swojego zepsutego monitora. Naprawilem go przy pomocy piesci. Wystarczylo go zdzielic i sie wlaczyl. Czasami sie wylacza ale piesc pomaga :P

pozdrawiam

pag-r
komentarz
komentarz

no nic, nie zostaje mi nic innego jak zastosować piąchopiryne. Dziś przeprowadzę test empiryczny, a jeśli to nie pomoże, to kupuję laptopa i zapomnę o pececie. w każdym razie dzięki wszystkim za pomoc i odpowiedzi.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.