x-kom hosting

Playstation 1 - w jakie gry graliscie

Kamilosław
utworzono
utworzono

Może ktoś ma Playstation lub miał??. W jakie gry graliscie? . Ja gralem w Crasha Bandicoot (nie pamietam jak sie to pisze ;P), Grand Turismo, Harvest Moon, Mediavil i wiele innych :lol:

adam93
komentarz
komentarz

Witaj!!

Byłem Poprostu Manjakiem Playstation Grałem We Wszystko Co Miało Etykietke PSX ...jak chcesz pograć sobie w stare fajne gry na playa na kompie to prosze TU masz emulator do gier z playa ...masz wszystko opisane jak skonfigurować a na dole strony mozesz pobrać ten wspaniały program ...a TU masz wszystkie gry na playa które możesz pobrać za darmo !!! POLECAM!!!!

Kamilosław
komentarz
komentarz
Witaj!!

Byłem Poprostu Manjakiem Playstation Grałem We Wszystko Co Miało Etykietke PSX ...jak chcesz pograć sobie w stare fajne gry na playa na kompie to prosze TU masz emulator do gier z playa ...masz wszystko opisane jak skonfigurować a na dole strony mozesz pobrać ten wspaniały program ...a TU masz wszystkie gry na playa które możesz pobrać za darmo ! !! POLECAM!!!!

Adamek dzięki za stronke pozniej zobacze sobie co tam ciekawego jest :):P:D:)
kapsel
komentarz
komentarz

Ja zawsze łoiłem w NFSa Porsche 2000 i MOH :>

adam93
komentarz
komentarz

Final Fantasy !!, Resident Evil, Destrega , TEKKEN3 (www.honmaru.xt.pl

kapsel
komentarz
komentarz

Ooooo właśnie, zapomniałem o Tekkenie!

adam93
komentarz
komentarz

No Looknij Tamtą Stronke CO Podałem Można W Tekken 3 Pograć online Z Innymi Fanami :D POLECAM!!

bartox555
komentarz
komentarz

GRAŁEM W !

Crash Bash , Crash 2 , Crash 3 , Driver , Driver 2 ,grundge wariorrs,Power Sorcers,

BlackShadow
komentarz
komentarz

Nie miałem swojego PS ale grałem u kumpla i katowałem Grand Turismo,Tekken3,The X files i jakąś strategiczną ale nie pamiętam dobrze tytułu Red Alert albo Red Army...nie wiem ale była ok :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.