x-kom hosting

Jaką kartę graficzną wybrać?

admadm74
utworzono
utworzono

Witam, w niedalekiej przyszłości mam zamiar zmienić mojego GeForce'a 8600 GT na coś mocniejszego, najlepiej na jakiegoś innego GeForce'a (np. 8800coś tam), jednak moja obudowa jest strasznie mała, i nie wiem czy dana karta się w niej zmieści, płyta główna też jest mała(jest to: GA-945GCM-S2L, a jej specyfikacja znajduje się tutaj http://www.gigabyte.pl/products/mb/specs/ga-945gcm-s2l.html ).

Lipton
komentarz
komentarz

Grafik się zmieści :)

Ile masz zamiar wydać na grafikę ?

Gość
komentarz
komentarz

Ja bym najpierw zmienił płytę na np. GA-P31-DS3L bo ta jest dość leciwa, a grafike bierz HD4850 albo (jak jesteś przy kasie) HD4870 ;)

Lipton
komentarz
komentarz

Spokojnie płyta wystarczy :)

4870 do E4500 ? :lol:

Wtedy musiał by podkręcić procesor o 1.5Ghz co praktycznie jest możliwe, ale nie na tej płycie i na zabójczym chłodzeniu :)

Jeżeli zdołasz podkręcić E4500 do 3.0 Ghz bierz HD4850, ta częstotliwość jest łatwa do osiągnięcia.

Gość
komentarz
komentarz

Ja bym jednak zmienił płytę, bo na tej nie wykręci ani 2.4 :P Miałem tą płyte i wogule nie ma możliwości oc :P zmień na tą płytę co podałem 2 posty wyżej, i wtedy kręcisz, uzbierasz kase i kupisz tego HD4850 :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.