x-kom hosting

Sony Ericsson K770i vs K800i

nataleczkafr
utworzono
utworzono (edytowane)

Który polecacie mi wybrać telefon sony ericsson K770i czy sony ericsson K800i i dlaczego?

Saper
komentarz
komentarz

Który polecacie mi wybrać telefon sony ericsson K770i czy sony ericsson K800i i dlaczego?
Mam k770i i polecam. Imo lepiej wygląda, ma praktyczną zasłonkę na aparat, nie ma niesławnego joy'a. Za to do minusów zaliczyłbym wejście na słuchawki/zasilacz na boku, które jest trochę niewygodne.
n31T
komentarz
komentarz

k800 robi lepsze fotki.

nataleczkafr
komentarz
komentarz

hhmm 1:1 to już naprawde nie wiem który wybrać a zdecydować mam się w sobotę ;/

n31T
komentarz
komentarz

Ja bym tam brał k800i, może nie jest tak ładny jak k770 ale czytałem że nie tylko aparat jest lepszy. Tak więc wybór należy do ciebie : ładny design - k770, lepsze fotki - k800

Gość
komentarz
komentarz

wg. mnie K800i lepszy miałem go przed N93i i super fonik, tylko się wykąpał w morzu :P

Pajdek
komentarz
komentarz

Koledzy mają takie i sądzę, że K800i będzie lepszym wyborem.

lopez
komentarz
komentarz

bierz k800- bedziesz bardziej zadowolony

Artur
komentarz
komentarz

ja mam k810i. - super telefon.

k800i nie ma tylko retuszu zdjęć, TrackID no i k810i jest ładniejszy. ;p

ale i tak polecam tego k800i, lepszy od k770

Ninkolm
komentarz
komentarz

K800i ma jedna wade.. szybko sie wycierają klawisze, po 3 miesiacach starłem cąłą... masakra, wydaje sie strasznie kruchy...

Czabi
komentarz
komentarz

ja mialem wybor miedzy k550i a k800i. wybralem k550i poniewaz mialem k700i w ktorym strasznie wadliwy byl dzojstik i nie zaluje tego wyboru takze raczej polecalbym ci k770i

Artur
komentarz
komentarz
mialem k700i w ktorym strasznie wadliwy byl dzojstik

nie noo...

co ty porównujesz?

to tak jak traktor z Golfem 2,8 VR6 :P

k770/800/810 mają nowej technologii dzoje i sie nie psuja ;)

Zoltek23
komentarz
komentarz

Posiadam k800i :P Polecam serdecznie ten telefon. A co do tego Retuszu zdjec i Track ID to jest to dostepne na k800i wystarczy ze zmienimy softa na k810i i po sprawie:) Mozna go niezle przerobic. Polecam k800i chyba najlepszy telefon jaki mialem fotki robi ladne muzyka gra dobrze noi bateria dobra.

sword
komentarz
komentarz

nie prawda z tymi klawiszami ja mam swojego k800i już ponad rok i jedyne slady uzytkowania to minimalne starcie farby ze srebrnej obwudki jednak praktycznie niezauwazalne. W sumie teraz mam też Lg Ku990 i muse przyznac że ten Lg to też bajerancki telefonik ale z tych co masz wybierać to k800i jak najbardziej jest ciekawsza propozycją.

Kamix
komentarz
komentarz

Co wy chcecie od joy'ów w K700i?

Mój stary K700i, teraz ma go mama i już 3 lata i joy chodzi jak nowy.

Wszędzie czytam jakie te joye złe, a to moim zdaniem nie prawda.

Mojemu kumplowi joy w K800 rozwalił sie po 2 miesiącach.

n31T
komentarz
komentarz
Co wy chcecie od joy'ów w K700i?

Mój stary K700i, teraz ma go mama i już 3 lata i joy chodzi jak nowy.

Wszędzie czytam jakie te joye złe, a to moim zdaniem nie prawda.

Mojemu kumplowi joy w K800 rozwalił sie po 2 miesiącach.

To że tobie się nie zepsuł to nie znaczy że innym też działa...

Danyyy
komentarz
komentarz

Ja mam K800i i jestem bardzo zadowolony. wszystko działa po 1,5 roku i oby tak dalej . ;D

Kamzilla
komentarz
komentarz

Raz, dwa, trzy wybierz Sony Ericssona K800i ;)

Bo ma lepszy aparat tzn. taki sam ale ma lepszą lampę błyskową

Ma aparat z przodu

Jest spory :(

Ma joy'a ale koleżanka używa intensywnie go (K800i) od roku i nie ma problemów z joy'em.

Danyyy
komentarz
komentarz

No do najmniejszych nie nalezy ;D ale za to nie ma problemów z łaczeniem z bluetooth i irda nawet kompem ;D moich dwóch znajomych ma K770i i ciagle maja tego typu problemy ;D moze akurat takie sztuki ale jednak ;D

Kamzilla
komentarz
komentarz

Kolega ma K770i ale jeszcze go nie widziałem, co do problemów nie wiem ale naprawdę koleżanka intensywnie używa K800i na każdej przerwie itp. cały czas z telefonem i joy działa i działa :)

Saper
komentarz
komentarz

k770/800/810 mają nowej technologii dzoje i sie nie psuja
k770i nie ma joy'a.
ale za to nie ma problemów z łaczeniem z bluetooth i irda nawet kompem ;D moich dwóch znajomych ma K770i i ciagle maja tego typu problemy ;D moze akurat takie sztuki ale jednak ;D
Ja żadnych problemów nie mam :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.