x-kom hosting

Logitech QuickCam Communicate STX

Glatz
utworzono
utworzono

Witam

Dostałem niedawno kamerkę internetową Logitech QuickCam Communicate STX .

Zainstalowałem sterownik i teoretycznie wszystko powinno działać, lecz tak niestety nie jest.

Kamerę wykrywa normalnie, sterownik niby gra lecz gdy próbuje odpalić kamerkę przez Skypa bądź bezpośrednio z Mój Komputer to najczęściej komp się resetuje lub wiesza całkowicie explorer. Raz na 100 razy po którymś tam restarcie działa wszystko normalnie.

Wersja sterownika

sterownikfx6.jpg

Po restarcie wyskakuje okienko, że system odzyskał działanie po poważnym błędzie.

Tu szczegóły tego :

bd2ai6.jpg

bd1ev4.jpg

Dodam tylko, że winda jest świeża, kop po formacie, zainstalowany SP 2.

Przekopałem różne fora internetowe w poszukiwaniu rozwiązania mojego problemu, ale nie znalazłem rozwiązania, owszem są ludzie, którzy mają podobne przeboje z tą kamerą ale im nikt nic konkretnego nie odpowiedział. Nawet dzwoniłem dzisiaj do logitech polska do Warszawy ale o dziwo odezwał się gość po angielsku i kazał zadzwonić we wtorek to będzie ktoś po polsku gadał. Niestety mój angielski nie jest tak dobry aby kwestie techniczne tłumaczyć przez telefon. :(

Dołączone oprogramowanie też sprawiało problemy - po instalacji są problemy z dźwiękiem - słychać trzaski przy odtwarzaniu jakiego kolwiek dźwięku. Musiałem wywalić oprogramowanie do kamery bo inaczej nie szło wysiedzieć przy włączonych głośnikach. Kombinowałem na różne sposoby, instalując wywalając itd. ale nic nie idzie zdziałać. Komp się restetuje i tyle :( Jeśli ktoś wie jak zaradzić temu aby przynajmniej sterownik poprawnie działał z Windą (pal licho oprogramowanie), to niech napisze. Z góry serdeczne dzięki.

sitol
komentarz
komentarz

Witam!!

- płyta główna zainstalowana?

- karta muzyczna (jeżeli nie masz zintegrowanej) zainstalowana?

Co do trzasków w głośnikach to wejdź w taki głośniczek na pasku zadań i wyłącz Mic, Wejście liniowe, CD Player!! Mi to pomogło w tym przpadku:)

A co do restartów to jak nie stery, to może byc wina praktycznie wszystkiego ale ja stawiam na zasilacz lub twardziel:)

POZDRO!! Mateusz...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.