x-kom hosting

Telefon z Play(abonament)

yeti67
utworzono
utworzono

Cześć

Zamierzam kupić telefon w sieci Play w abonamencie 20zł. Na telefon mogę dać ok 500zł myślałem nad tymi modelami:

http://web.playmobile.pl/pl/telefony/nokia...lide/index.html

http://web.playmobile.pl/pl/telefony/samsungf480/index.html

http://web.playmobile.pl/pl/telefony/toshibag500/index.html

Proszę o waszą pomoc w wybraniu odpowiedniego modelu. Oczywiście jeśli macie jakieś inne propozycje to piszcie śmiało, tylko wtedy uzasadnijcie swoją propozycję.

n31T
komentarz
komentarz

Ja bym brał samsunga, b.dobry aparat, wifi, telefon funkcjonalny.

yeti67
komentarz
komentarz

hmm trochę na telefonach się nie znam może ktoś z was mi powiedzieć co to jest ten "Symbian"

n31T
komentarz
komentarz
hmm trochę na telefonach się nie znam może ktoś z was mi powiedzieć co to jest ten "Symbian"

Jest to system operacyjny, coś jak windows mobile. Są pod niego pisane specjalne aplikacja z rozszeżeniem .sis / .sisx

Gość
komentarz
komentarz
"Symbian"

Moooooooooooożliwości.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Symbian

Btw sam wybrałem tą Nokię w abonamencie Playa tydzień temu. ;)

yeti67
komentarz
komentarz

hmm, nie ułatwiacie mi wyboru ja osobiście myślałem nad Nokią 6500 slide, szkoda że ona nie ma symbiana bo ta E51 nie za bardzo mi się podoba a przecież wygląd też ma jakieś znaczenie, z kolei ten Samsung też może nie być taki zły tylko podejrzane jest w nim jedna rzecz- cena, wydaje mi się że jest trochę dziwna jak na niego możliwości.

Może zaproponujecie jeszcze jakiś inny telefon z symbianem bo to chyba że ta E51 jest najlepszy w ofercie playa.

n31T
komentarz
komentarz

Możesz kupić po prostu jakiś telefon za który weźmiesz najwięcej na allegro/skupie telefonów i sprzedaj go i kup coś z symbianem. 6500slide to telefon dla kogoś dla kogo ważny jest wygląd telefonu a nie funkcjonalność.

pozdrawiam

yeti67
komentarz
komentarz

Wcześniej pisałeś że takim funkcjonalnym telefonem jest ten samsung a nie dziwna w nim jest jego cena, boje się że gdy go kupię to na allegro nikt go nie będzie chciał kupić bo okaże się że to jest jakiś scierwo.

Gość
komentarz
komentarz
Możesz kupić po prostu jakiś telefon za który weźmiesz najwięcej na allegro/skupie telefonów i sprzedaj go i kup coś z symbianem.

Lol, ja uważam to za kiepski pomysł.

Ewentualnie taka, jest bardzo ładna, ale możliwościami/parametrami mocno ustępuje E51, starszy symbian, wolniejszy procesor, no, tylko tyle, że ma większy wyświetlacz.

http://web.playmobile.pl/pl/telefony/nokian73/index.html

yeti67
komentarz
komentarz

OMG!! tylko nie tą Nokię. Kolega ma taką i tylko cały czas narzeka na nią.

Wydaje mi się że najlepszym wyborem będzie jednak samsung trudno że nie ma tego oprogramowania ale ma dobry aparat foto. który mi się bardzo przyda na studiach gdyż będę mógł robić dokładne zdjęcia z prezentacji multimedialnych. Dzisiaj byłem w playu i ogólnie pytałem się o ten abonament i dostałem ulotkę w którym jest jeszcze jeden fajny telefon tylko że jeszcze go nie zamieścili w necie i nie wiem jaka jest jego cena w moim abonamencie a jest to LG KF750 SECRET

Gość
komentarz
komentarz
nie wiem jaka jest jego cena w moim abonamencie

Może być dużo, bez simlocka kosztuje ~1200PLN.

yeti67
komentarz
komentarz

Samsung F480 bez simlocka na allegro kosztuje ponad 1300

http://www.allegro.pl/item427825263_f480_s..._ce_22_vat.html

a w play-u jest za 499

to może ten Lg będzie podobnie kosztował

Gość
komentarz
komentarz

http://www.ceneo.pl/1565342

1154PLN.

Jeej, dotykowy, ja bym się w to nie pchał.

yeti67
komentarz
komentarz

dotykowy= kicz?? może dlatego chcą za niego 500zł

Gość
komentarz
komentarz

Słyszałem, że kicz. Wszystkie dotykowe - oprócz Apple.

n31T
komentarz
komentarz

Nie jest to kicz, kolega ma samsung omnia i jest z niego zadowolony, latałem sobie trochę po nim i także sądze że telefon wart polecenia tak więc...

Co do jckzr. to dlaczego nie jest to dobry pomysł ? Lepiej kupić zamulającą E51 której możliwości ogranicza RAM ?

Gość
komentarz
komentarz
Co do jckzr. to dlaczego nie jest to dobry pomysł ? Lepiej kupić zamulającą E51 której możliwości ogranicza RAM ?

Masz/miałeś/korzystałeś, że wystawiasz taką opinię? Nie wiem, co jej trzeba nawpychać, żeby muliła, chyba, że opierasz swoją opinię na komórkach z Symbianem 6/7/8.

Symbianowi - TAK.

n31T
komentarz
komentarz

Tak miałem E51 ze starym jak i nowym softem i telefon muli !

Gość
komentarz
komentarz
Tak miałem E51 ze starym jak i nowym softem i telefon muli !

1. lol

2. ja wolę mieć wolniej chodzący telefon z masą przydatnych funkcji.

n31T
komentarz
komentarz

To może inaczej powiedz mi co ma takiego E51 a czego nie możesz mieć w samsungu ? To że wychodzi masa aplikacji na nokie z symbianem to nie znaczy że nie wychodzą one także w javie. Wymień mi tą masę przydatnych funkcji które są w E51 a których nie ma w samsungu bo z tego co ja wyliczyłem to :

E51 aparat do bani

E51 muli

E51 pospolity design..

E51 zdecydowanie mniejszy wyświetlacz od samsunga

hmm ?

Gość
komentarz
komentarz

Naprawdę muszę wymieniać? Ugh.

Aparat - kiepski, mi tam niepotrzebny w telefonie.

Muli - nie muli.

Desigh - tak, jest brzydki.

Wyświetlacz - mniejszy, ponieważ nie jest dotykowy, proste.

Przytoczę chociażby.

-Active file- świetny menedżer plików- najpotrzebniejsza aplikacja w telefonie! >>>Tutaj

-X-plore- również menedżer plików, alternatywa dla Active File >>>Tutaj

-Office Suite- pakiet biurowy(Coś jak Excel + Notatnik) Ja używam do edycji plików HTML >>>Tutaj

-Opera Mobile- przeglądarka WWW >>>Tutaj

-DivX player- odtwarzanie filmów >>>Tutaj

-NSysInfo- dowiesz się wszystkiego o twoim telefonie >>>Tutaj

-Wordmax2- rewelacyjny słownik angielskiego >>>Tutaj

-Xlator- podręczna encyklopedia >>>Tutaj

-CameraFX- wiele efektów przy robieniu zdjęć >>>Tutaj

-IrRemote- ciekawa zabawka, zamienia telefon w uniwersalny pilot >>>Tutaj

-Screenshot- program, którym zrobimy zrzut wyświetlacza >>>Tutaj

-MemoryUp- przyspieszy telefon, wydajność rośnie nawet o 50%! >>>Tutaj

-SingSIS- aplikacja podpisująca programy bezpośrednio na telefonie, praktyczne >>>Tutaj

-Best Crypto- zaszyfruje nasze dane, zabezpieczając je przed niepowołanymi osobami >>>Tutaj

n31T
komentarz
komentarz

Większość aplikacji które wymieniłeś zostały wydane w javie także... Poza tym jak już wymieniłeś tą operę to chyba lepiej buszować po necie w samsungu który jest dotykowy i łatwo się przeskakuje między stronami, niż E51...

Gość
komentarz
komentarz
Poza tym jak już wymieniłeś tą operę to chyba lepiej buszować po necie w samsungu który jest dotykowy i łatwo się przeskakuje między stronami, niż E51...

Oczywiście, że łatwiej. Tyle, że Nokia ma wifi...

yeti67
komentarz
komentarz

Teraz to ja już sam nie wiem co mam zrobić, może znajdziecie jakieś alternatywne rozwiązanie już mi to jest obojętne czy telefon ma oprogramowanie czy też nie. Mogę jeszcze popytać o tego Lg w jakiej jest cenie w moim abonamencie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.