x-kom hosting

Athlon 5000+ Black Edition

amsrxr
utworzono
utworzono

WItam

Zaproponowano mi albym kupil Athlon 5000+ Black Edition do O/C + Pentagram Freezone HP-120 AlCu KARAKORUM

I tu pojawiaja sie moje dwa pytania:

1) czy moja plyta ASUS M2N-E (DDR2 800, PCI-E x16, AM2) obsluzy maxymalne podkrecenie tego procka?(5000+ BE)

2) czy moze pozostac przy athlonie 3000 i go podkrecac na zwyklym BOX'owym coolerze, ew na karakorum'ie.

3) i jaki zasilacz moge kupic do tego 5000+BE z karakorumem a jaki do tego mojego podkreconego z 3000 na 4000-5000??

Nalegano abym wymienil moj Model FEEL 350ATX na chieftica 450W, ale jest za drogi;/ moze cos tanszego troche;D

Wynotuje producentow zasilaczy jakich znalazlem na alelgro GROUP, TAKE ME, AMACROX, CHIEFTEC, PROCOMP, Q-TEC, GMB, HELLFIRE, MUSTANG, FEVER, IBOX, AKYGA,FORTRON, COLORSIT

4) Prosze o doradzenie ktory wziac pod uwage a ktorego sie wystrzegac:D

Bardzo rozwazam opcje 5000 BE + karakorum, jestem wymagajacy(ale nie grajacy za bardzo)

Druggist
komentarz
komentarz

Co do zasilacza, zajrzyj tutaj, na czarną listę zasilaczy: >>>Czarna lista<<< a od razu odpadnie ci większość z tych co wymieniłeś. Polecam Chiefteca, wart swojej ceny, a kupowanie tanich zasilaczy na allegro to duże ryzyko, mogą szybko się zepsuć albo uszkodzić komputer.

kamilze
komentarz
komentarz

Modecom MC 400w jest tani i napewno lepszy od FEEL 350ATX .

DeNeB
komentarz
komentarz
1) czy moja plyta ASUS M2N-E (DDR2 800, PCI-E x16, AM2) obsluzy maxymalne podkrecenie tego procka?(5000+ BE)

5000+BE jest to wersja z odblokowanym mnoznikiem, bez podnoszenia napiecia powinienes podkrecic go wartosci 3.2ghz oczywiscie jezeli posiadasz pozadne pamieci,Mysle ze na tej płycie osiagniesz 3.4ghz chociaz moge sie mylic :P

A co do zasilacza to wez chiefteca 450w ;)

  • 2 miesiące później...
pawel.kks
komentarz
komentarz

ASUS M3A32-MVP Deluxe

AMD Athlon x2 5000+ Black Edition

Pariot LLK DDR2 Dual Chanel 2GB 800 4-4-4-12

Cooler Master Hyper 212 (RR-CCH-LB22-GP)

Chieftec GPS-500AB-A ATX 500 Watt

ile dam rade podkręcić procka żeby chodził STABILNIE. Na razie jade na 3,0ghz (tylko mnoznik) i chodzi stabilnie, temperatura skoczyla moze o 2stopnie (teraz ok35stop.)?

Pozdro

//2. Zabrania się zadawania pytań dotyczących możliwości podkręcenia danego urządzenia. Ma na to wpływ bardzo wiele czynników i jednoznaczna odpowiedź na takie pytania nie istnieje

//odkop

//+10%

//sniper45

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.