x-kom hosting

Jakie gry polecacie ?? Pomocy ?

cinomatic
utworzono
utworzono

Witam... Mam taki procek i reszte sprzetu i bede bardzo wdzieczny jak mi tu napiszecie jakie gry beda chodzily na takim sprzecie :)

Za wszelkie rady bede bardzo wdzieczny :)

Sprzet to:Procek: AMD K6-2 350 MHzPłyta główna: BIOSTAR M5ALAKarta graf: NVIDIA RIVA TNT 16 MB256 SDRAM

kuzynek ma takiego kompa wiec chcialbym mu cos sprawic na swieta :)

pozdrawiam*

swidruxxx
komentarz
komentarz

moim zdaniem najlepsza gra na ten komp to jest heroesIII pójdzie na bata bo na o wiele gorszym grałem!!! a poza tym jak wiesz jakie gry lubi to wejdź na http://www.gry-online.pl/ i tam też masz sporo starszych gierek które pójdą i może coś wybierzesz!! powodzonka

Fafu
komentarz
komentarz

GTA 2 ;)

Ale lepiej nie kupuj mu gierek itp tylko lepszego kompa mu daj ;)

Kamilosław
komentarz
komentarz

Mario mu pojdzie :D moze na max detalach- wlaczone aa i shadery :lol: Albo kup mu geforce 2 albo voodoo moze sie ucieszy xD

cinomatic
komentarz
komentarz
Mario mu pojdzie :D moze na max detalach-

Ty sie smiejesz z jego sprzetu a on w czerwcu bedzie mial taki sprzet ze to on bedzie Ci mogl mowic ze z takim kompem jak Ty masz to mozesz chodzic na ryby... buhahahaha....

I nie badz taki cwaniak bo to co Ty masz to tez nie jest nic specialnego ! ! !

:563:

Wszystkim pozostalym dziekuje za pomoc :)

Kamilosław
komentarz
komentarz
Mario mu pojdzie :D moze na max detalach-

Ty sie smiejesz z jego sprzetu a on w czerwcu bedzie mial taki sprzet ze to on bedzie Ci mogl mowic ze z takim kompem jak Ty masz to mozesz chodzic na ryby... buhahahaha....

I nie badz taki cwaniak bo to co Ty masz to tez nie jest nic specialnego ! ! !

Ja się wcale nie śmieje. Ja tez nie mam dobrego sprzetu. Ale przepraszam za tamtego posta. 8-) Zgoda ?
cinomatic
komentarz
komentarz

Zgoda zgoda :)

Orbes
komentarz
komentarz

Counter Strike 1.6

Tacticla Ops 3.4 / 3.5

cinomatic
komentarz
komentarz

CS 1.6 mu nie pojdzie .. Ale mysle ze 1.5 bedzie chodzilo ... Dzieki za rade zapomnialem o tej grze a to jest strzal w dziesiatke :)

Orbes
komentarz
komentarz

1.6 ma te same wymagania co 1.5, to tylko wersja gry, nie myl tego z CS: Souce :)

W sumie to nie jestem pewien, ale Unreal Tornament też by poszedł chyba..

jaworek93
komentarz
komentarz

może Age of Empires z kolekcja klasyki (24,99 zł) W zestawie jest I część + dodatek ( napewno pójdzie) oraz II część + dodatek { nie pójdzie ale jak mówisz ,że będzię miał w czerwcu nowy to zainstaluje osbie póżniej) naprawdę polecam :>

Gość
komentarz
komentarz

Saper mu pójdzie na full detalach, ale będzie przycinał. Może Project IGI? Ale nie wiem czy ruszy (przez procek)

Orbes
komentarz
komentarz

O! Starcraft!

Gość
komentarz
komentarz

Jak podkręci procek to Gothic III i Alan Wake powinien isc

Orbes
komentarz
komentarz

W zyciu. Na 256 sdram i 16mb graficznej chcesz w gothic3 grać? He, he

Gość
komentarz
komentarz

oj oj, to byla ironia, ale cinomatic, lepiej daj kuzynowi kasz , lub kup mu gierę, w ktorą bedzie mogl zagrac na nowym kompie. Chyba, że chce WORMS-y

cinomatic
komentarz
komentarz

Nie no luz... Wormsy tez daja rade w sumie :)ja wiem ze to jest strasznie slaby komp... Ale do czerwca cos chce mu tam dac ... No chyba ze kupie mu pilke zeby przy kompie tyle nie siedzial tylko wychodzil czesciej:) Dzieki ludzie za porady !

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

Commandos 1 xD

Jazz Jackrabbit (zajefajna giera :) )

I wszystko co idzie na emulator NES'a xD

Orbes
komentarz
komentarz

Ludzie, aż taki stary komp to to nie jest.

CounterStrike

TacitcalOps

StarCraft

RedAlert2

Heroes 3

Homeworld

Diablo2

Tony hawk 2

Fifa 2000

Need for speed Posche (tak se pisze?) 2000

Polowa z tych gier daje wieksza satysfakcje na internecie. Ale jak cos to wejdz do mnie na gg://2232732 to moge jeszcze cos doradzic :) Albo i sprzedac :P

Gość
komentarz
komentarz

Ale piłka to najlepsze rozwiązanie!!!

pawzad
komentarz
komentarz

hmm kup mu CS'a ucieszy sie a jak bedzie mial lepszego kompa to i tak bedzie dowalal xD Moze bedzie miec 30fps ale to nic :/ A steam sie przyda, jak mu sie znudzi to opchnie na allegro albo kumplowi sprzeda ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.