x-kom hosting

dziwny komunikat

grabcan
utworzono
utworzono

Witam.

Jakiś czas temu zaczął mi się przy starcie systemu (przy pojawianiu się pulpitu) pokazywać dziwny komunikat dotyczący bibliotek DLL.Komp chodzi w sumie normalnie,ale nie daje mi to jednak spokoju i chyba należałoby coś z tym zrobić,tyle że ja akurat nie bardzo wiem co (?)

Z góry dzięki za jakiekolwiek rady i sugestie

P.S. Zrobiłem screena z tym komunikatem i zamieszczam go tu w linku poniżej:

komunikat

Lipton07
komentarz
komentarz

To chyba czas na Przeinstalowanie Win

mariuszek
komentarz
komentarz

mowiac krotko: brakuje jakichs systemowych plikow i trzeba przeistalowac system :)

grzeg16
komentarz
komentarz

Miałem ostatni ten sam problem i po przeinstalowaniu było OK>

grabcan
komentarz
komentarz

A u mnie już wszystko jasne.Wszystko wróciło do normy jak wywaliłem "spyware doctor" czy jakoś tak i przywróciłem domyślne ustawienia firewalla. Oczywiście wszystko wyszło całkiem przypadkowo. Plik którego komunikat dotyczył był odpowiedzialny za menedżera Realtek HD Audio,bo nie mogłem go odpalić i co za tym idzie nic zmieniać w ustawieniach audio.Teraz wszystko jest jak powinno. Dziwne ale prawdziwe.Z resztą zachowania komputera ciężko czasem ogarnąć hehe

Pozdrawiam

Przemek
komentarz
komentarz

chlopaki nie tak szybko z reinstalka... jesli system mimo tego bledu dziala stabilnie to nie ma potrzeby reinstalowania systemu....

grabcan, wcisniej WINDOWS+R wpisz msconfig i przejdz na ostania zakladke czyli Uruchamiani... tam szukaj nazwy ktora jest na tym Alercie... jesli ja znajdziesz to odznacz i problem powinien ustapic... aczkolwiek przy uruchamianiu progaramu ktory potrzebuje tej bilbioteki moze byc problem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.