x-kom hosting

e8400

Damian188
utworzono
utworzono

Witam mam zamiar krecic procka e8400 do 4.0 GB bo z tego co wiem przynajmniej tyle wymaga Radek HD4870x2 jak myslicie pociagnie tyle na Boxowym chlodzeniu ? a jak nie uciagnie to mozecie polecic odrazu jakies sprawdzone chlodzenie z gory thx :)

iaqb
komentarz
komentarz

kilka dni temu zaopatrzylem sie w ten procesor oraz wentylator za 79 zł -PENTAGRAM Freezone HP-120 AlCu KARAKORUM (polecany przez wszystkich). Wczoraj zaczalem sie bawic w o/c, po odpowiednim ustawieniu pamieci ram praktycznie bezproblemu uzyskalem 4050 Mhz (nie wiem jak wyzej bo jeszcze nie probowalem). Odnosnie boxowego chlodzenia nic nie powiem, nawet z pudełka nie wyciągnąłem ;p

Damian188
komentarz
komentarz

a jakie tempy masz na tym chlodzeniu (PENTAGRAM Freezone HP-120 AlCu KARAKORUM ) przy podkreconym na 4050 Mhz ?

iaqb
komentarz
komentarz

w spoczynku ok 44, w stresie w zaleznosci od ustawien wentylatora przy minimalnych jego obrotach ok 64 przy maksymalnych ok. 58

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.