x-kom hosting

E8400 czy Q8200 ?

grosta
utworzono
utworzono

czy waszym zdaniem warto wydać te 200 zł więcej na Q8200 zamiast E8400 ???

zastosowanie edycja video/gry.

jeżeli e8400 mogę przetaktować na 4GHz to na ile bezpiecznie pójdzie Q8200, na 3GHz??

czy płyta Asus 5PQ Pro będzie do tego odpowiednia (chodzi mi tu też o stosunek jakości do ceny, wiadomo że np. DFI LX jest lepsze ale też znacznie droższe)

DeNeB
komentarz
komentarz
czy waszym zdaniem warto wydać te 200 zł więcej na Q8200 zamiast E8400 ???

Moim zdaniem nie warto :D Do gier głownie jest E8400/E8500.Juz bardziej od Q8200 opłaca sie brac Q9300 :P

czy płyta Asus 5PQ Pro będzie do tego odpowiednia (chodzi mi tu też o stosunek jakości do ceny, wiadomo że np. DFI LX jest lepsze ale też znacznie droższe)

Tak bedzie odpowiednia, ale wolałbym dołozyc do http://www.sirius.pl/komputery/towar_cenni...K_P35-T2RS.html

Duma Katalonii
komentarz
komentarz
DFI tanie, ale nie obsługują FSB 1066 ...

Obsłużą tylko pamieci[900mhz,czy 1066mhz] obniża sie do 800mhz,ale zawsze mozna podkrecic i bedzie git :D Płyte brałbym na twoim miejscu tą co poradził ci Marshal91

Gość
komentarz
komentarz

Jasne że E8400 ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.