x-kom hosting

Nie mogę wejść we właściwości ekranu

sztandi7
utworzono
utworzono

Zrobilo sie to nagle, wydaje mi sie ze mozliwe ze po czyszczeniu rejestru cc cleanerem.Klikam właściwości i komputer cos pobuczy i nie dzieje się nic, wchodzę w panel sterowania-> ekran: tak samo, wpisuję w uruchom: control desktop: tak samo. Czyli nie reaguje na polecenie włączenia własciwosci ekranu. reszta chodzi bez problemu. o co chodzi??? moze cos sie stalo w rejestrze ?? wie ktos?

lukasz1908
komentarz
komentarz

Co ty usuwałeś tym programem ? <WOW>

//A co Twój post wnosi do tematu?

//webber

mistrz933
komentarz
komentarz

CCleaner sam wybiera wpisy do usunięcia i na pewno nie jest to tego wina.

sztandi7
komentarz
komentarz

więc troszkę dziwny jest ten problem, bo klikając na właściwości ekranu nic się nie dzieje. Wydaje mi sie ze po czyszczeniu rejestru ale nie jestem pewien. Offtop taki teraz. mam nowy komputer i sygnał połączenia stałego łapie mi dopiero po kilku próbach wyłącz włącz urządzenie, na poczatku jest odłączono kabel sieciow. sygnał jest na pewno bo na starym chodzi. czyzby to karta zintegrowana ??( 3 dni ma komputer)

Ninkolm
komentarz
komentarz

A sterowniki ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.