x-kom hosting

Quad Q6600 4x2.4GHz czy pójdą mi najnowsze gry?

Harry24
utworzono
utworzono

Zmieniłem sobie ostatnio kompa.Głównie interesuję się grafiką i dlatego kupiłem sobie procesor Quad Q6600 4x2.4GHz.Ale nagle naszła mnie chęć na granie.Mam pytane czy nie będę miał problemów z grami które wykorzystują tylko dwa rdzenie? Bo o te co wykorzystują 4 rdzenie jestem spokojny czekam na odpowiedź.Pozdro

//Capslock na forum zabroniony

//webber

DeNeB
komentarz
komentarz

Pewnie ze pojda choc lepszym wyjsciem bylby E8400 do gier. Ale jezeli juz zakupiłes tego quada to wystarczy go podkrecic i po problemie, gry beda smigac ;)

Harry24
komentarz
komentarz

A bez podkręcenie wiedźmin na jakich detalach po jak patrzyłem na wymagania to spokojnie na max.Dzięki Marshal91 :D

falcon1984
komentarz
komentarz

Tak Wiedżmin i większość gier pójdzie ci na maxa

Harry24
komentarz
komentarz

Dzięki falcon1984.

heex307
komentarz
komentarz

Oczywiście musisz mieć też dobrą grafikę, żeby te gry dobrze chodziły, bo starsze karty to ci mogą proca zwalniać.

ciaciama
komentarz
komentarz
A bez podkręcenie wiedźmin na jakich detalach po jak patrzyłem na wymagania to spokojnie na max.Dzięki Marshal91 :D

A jaka masz grafike? Bo ja mam Q6600 i 8600GTS i mi Wiedzmin na maksa nie chodzi.

Harry24
komentarz
komentarz

Geaforce 9600gt ale chyba zmieniam. A 8gb ramu będzie się cieło na viscie?

falcon1984
komentarz
komentarz

No, to karta jest dość dobra, pograsz w większość gier na maxa

heex307
komentarz
komentarz

8 gb spokojnie wystarczy na vistę i wszystko inne, co będziesz robił obecnie i w przyszłości. Nie wykorzystasz teraz tak dużej ilości pamięci, a karta jest ok, nie opłaca się teraz wymieniać jeżeli nie jesteś jakimś zaawansowanym graczem.

grubys
komentarz
komentarz
A 8gb ramu będzie się cieło na viscie?

Po co tyle :o :wow:

4Gb by ci w zupełności starczyło

pozdro

falcon1984
komentarz
komentarz

Viscie wystarczy z zapasem 4GB.

8GB nie ma najmniejszego sensu brać

Hover
komentarz
komentarz

8 Gb ramu delikatna głupota, teraz nawet 4 gb nie wykorzystasz, szkoda pieniędzy... a na q6600 powinno chodzić wszystko, GF9600 starczy głupotą przepłacać na gtx260 czy 280 szkoda pieniędzy... mass effect, crysis... we wszystko to grałem ze swoją konfiguracją na maxa... mam c2d 8600 i obecnie niema gry która w pełni go wykorzysta

Maku
komentarz
komentarz

Taka mala uwaga.Jak 4 gb ramu to koniecznie 64bitowy system.

Czabi
komentarz
komentarz

tylko musisz tego quada troche podkrecic moj kumpel podkrecil q6600 na 3,6 GHz i mu wszystko chodzi elegancko

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.