x-kom hosting

Jaki procesor wybrac

marxones
utworzono
utworzono

Witam wszystkich serdecznie!! Proszę was o radę w dobraniu procesora do mojego zestawu. Otóż posiadam Radeona 3850 AGP, ale przy moim starym athlonie 64 3200 nie wiem czy był nawet wykorzystywany w 60%. Posiadam już pamięci 4GB patriot w dualu, płytę główną ASROCK ALiveDual-eSATA2 nForce3-250 Socket AM2 (AGP/PCX) i do tego przydał by się jakiś dobry procesor. I tutaj pytanie do was, co byście poradzili, mam na oku athlona 64 6000 x2, zastanawiałem się nawet nad phenomem 9850 BE x4 tylko nie wiem czy warto, no ale z drugiej strony te 4 rdzenie są kuszące :D

heex307
komentarz
komentarz

Obecnie najlepszym wyjściem jest kupno 5000+ BE z jakimś fajnym chłodzeniem i kręcenie go. 4 rdzenie w grach i tak nie są wykorzystywane, a zostanie ci trochę kasy na przyszłą zmianę mobo z pcie, bo agp jest zupełnie nieopłacalne.

marxones
komentarz
komentarz
Obecnie najlepszym wyjściem jest kupno 5000+ BE z jakimś fajnym chłodzeniem i kręcenie go. 4 rdzenie w grach i tak nie są wykorzystywane, a zostanie ci trochę kasy na przyszłą zmianę mobo z pcie, bo agp jest zupełnie nieopłacalne.

no tak, ale specjalnie podałem płytę, ktura ma 2 sloty agp oraz pcie, a jeszcze posiadam dosyc dobrą kartę i postanowiłem właśnie z tego względu kupic tą płytę, tak więc myslę o czymś lepszym niż 5000+ BE

stealz
komentarz
komentarz

wg mnie x2 6000+ to bardzo dobry wybór

Duma Katalonii
komentarz
komentarz

Bierz 5000+BE wraz z chlodzeniem Pentagram HP-120 AlCu Karakorum - 79 zł

Nie oplaca sie brac 6000+ wedlug mnie.

marxones
komentarz
komentarz

tak tylko ciekawe czy ta moja płyta pozwoli na takie oc tego athlona 5000 x2 BE

heex307
komentarz
komentarz

Raczej pozwoli, bo właśnie BE cechują się odblokowanym mnożnikiem.

marxones
komentarz
komentarz

ok panowie wybór już padł, będzie to athlon 5000 x2 BE, a teraz pozostaje jeszcze jedno, jakie chłodzenie polecacie do tego procka, będe go kręcił ile się da, co możecie polecić tak do stu 100 zł ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.