x-kom hosting

Hosting na stronę klasową

Gość
utworzono
utworzono

Witam.

Zaczął się rok szkolny i trzeba zająć się szkołą. Wpadłem więc na pomysł, żeby zrobić stronę klasową.

Dzisiaj zaproponowałem ściepkę na serwer,ale klasa odrzuciła pomysł, lecz jak postawię na jakieś darmówce to nie będzie problemu.

Jaki jest obecnie najlepszy darmowy serwer z php5 (pod callisto) i który obsłuży mi extreme fusion?

Lucider
komentarz
komentarz

Na wasze potrzeby 100% wystarczy yoyo.pl - do zwykłych serwisów jest słaby, ale na stronę klasową ma wszystko czego potrzebujecie.

n31T
komentarz
komentarz

Polecam Ci boo.pl, zaś nie polecam ugu.pl.

Esus
komentarz
komentarz

Boo nie jest darmowe, a jakość usługi jak w darmowym.

n31T
komentarz
komentarz

Wysłanie 1 sms'a to nie dużo chyba

lukasz1908
komentarz
komentarz

yoyo.pl jest w porządku , można umieścić muzykę i całkiem sporo pierdołek , tylko reklam jest sporo .

Esus
komentarz
komentarz

Wysłanie 1 sms'a to nie dużo chyba
Wysłanie tego sms'a to koszt 10,98zł, co daje 43,92zł w skali roku. Za tą cenę możesz mieć dużo lepszy hosting w OVH. Możesz też wybrać jakiś darmowy hosting i zaoszczędzić te blisko 44zł i kupić coś fajnego, niekoniecznie sobie, ale np. innym. Jakość usługi porównywalna. ;) Wiem, bo korzystałem z boo.pl. :P
ambas
komentarz
komentarz

Polecam darmowy hosting ovh.org

http://60free.ovh.org/pl/index.html

szybki i bez reklam.

  • 1 rok później...
mpope
komentarz
komentarz

Polecam friko.pl

A propo to jak zrobić własną skórkę do extrem fusion.

kucharski237
komentarz
komentarz

Polecam niceshoot.pl 90GR Serwer WWW.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.