x-kom hosting

prośba o odpowiedz:) (Soltek SL-65DVB a Pentium 3 Tualatin)

pawikos82
utworzono
utworzono

Mam płyte Soltek SL-65DVB chipset VIA Socket 370 i chciałbym zapytać czy procek P III Tualatin 1133MHz będzie na niej chodził? Bios juz aktualizowalem ale nie wiem czy jest to najnowsza wersja bo nigdzie nie moge znalezc do niej biosu (mialem wersje J 6 teraz mam J 8). Prosze o pomoc:) a może na płycie trzeba przestawić jakieś zworki żeby obsługiwała FSB 133MHz, w biosie mam max FSB 99. Za wszelkie sugestie będę bardzo wdzięczny:) W necie szukałem wszędzie ale nic nie znalazlem konkretnego. na tej stronie jest instrukcja do mojej płyty głównej, jeśli ktoś chciałby mi pomóc. Z góry dzięki:)

http://www.elhvb.com/mobokive/Archive/Solt...5dvb/index.html

Gość
komentarz
komentarz

Obawiam się, że na tej płycie nie zadziała żaden procesor na rdzeniu Tualatin. Ta płyta obsługuje max procki na rdzeniu Coppermine do 1,1Ghz. Szyna przestawi się sama w biosie jak wsadzisz procek na FSB133.

Gość
komentarz
komentarz

Tak miałem tą płytę i Tualatin nie idzie niestety :(

pawikos82
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedź:) Tak wiec jeśli ktoś ma ochotę to mogę go sprzedać. Jak coś to to proszę sie odezwać na gg 2713585. A jeszcze chciałbym zapytać jaki najszybszy procek moge zamontować na tą płytę - chodzi mi o konkretny model. Pytam bo nie mam za bardzo czasu szukać w necie. dzieki za odpowiedzi jeszcze raz:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.