x-kom hosting

Kupno nowego monitora

Gość
utworzono
utworzono

Siemka, chcę kupić monitor:

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=LG+17+L1753SBF

i mam pytanie-

Czy monitor można podpiąć jak np. mysz lub RAM-y, bez ingerencji w BIOS-ie i w ogóle bez żadnych kłopotów?

Jak rozumiem ten monitor mogę podpiąć do mojego GeForca 4 MX?

Proszę Was o szybką odpowiedź...

swidruxxx
komentarz
komentarz

powinno sie dać podpiąć ale jak zakupisz przejściówke

[ Dodano: 2007-04-05, 10:34 ]

ale lepiej zanim kupisz zadzwoń czy wyslij im wiadomość z takim zapytaniem!!

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Nie trzeba żadnej przejściówki, ten LCD ma takie samo wejście jak monitory kineskopowe (D-Sub, czyli analogowe). Monitor podłączysz bez żadnych kłopotów, nie trzeba żadnych kombinacji. Jedyne co może być konieczne (ale wcale nie na 100%) to instalacja sterowników w Windowsie.

swidruxxx
komentarz
komentarz

FrogsterPL, moze i sie machłem ale wydawało mi sie że monitory lcd maja juz inną końcówke

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Owszem, ale niestety tylko te lepszych klas :( Głupie, nie? Złącze DVI jest dedykowane właśnie do "elcedeków", a okazuje się, że tańsze modele są przystosowane tylko do D-Sub.

Gość
komentarz
komentarz

Ale na tym monitorze będę instalował sterowniki?

zeniTh
komentarz
komentarz

nie sterownikow nie musisz instalowac wszystko bedzie dzialalo a jesli Ci juz beda potrzebne to i tak masz je w zestawie

( wiem bo ja tez mam LCD tylko model jak w podpisie )

pozdro

p.s. rzeczywiscie szkoda ze LCD-eki nie maja DVI :(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.