x-kom hosting

Konwertowanie DVD-Video

proozak
utworzono
utworzono

Mam prosbę odnośnie "idealnego" programiku do konwertowania DVD-Video na avi bądź inny format video. Używałem kilku jednak żaden do końca się nie sprawdził i tak np DVDx_2_5_1 zrippował jednął płytkę ale już żadnej innej się nie dało nawet zacząć natomiast inny (juz nie pamiętam nazwy) wszystko elegancko zczytał ale rippował tylko pierwsze 5 min filmu (ponoć dlatego że był w wersji Trial). Jeśli ktos się zajmował już rippowaniem i ma sprawdzony program któremu żadna płyta i zabezpieczenia na niej nie straszne proszę o wypowiedź (tak jeszcze na boku używam Visty:P)

pzdr

proozak
komentarz
komentarz

siema to jest update a zażuciłbyś mi linkiem podstwowej wersji?

AutoGK 2.45 taką znalazłem dobra będzie?

Danyyy
komentarz
komentarz

aha no faktycznie nie zerknąłem ;D tak może byc ;D swojego czasu tez przerabiałem programem WinMenc ;D

proozak
komentarz
komentarz

pisze mi takie coś:

[2008-09-03 11:38:37] AutoGK 2.48b

[2008-09-03 11:38:37] OS: Windows Vista (6.0.6001).2

[2008-09-03 11:38:37] Job started.

[2008-09-03 11:38:37] Input file: D:\VIDEO_TS\VTS_01_0.VOB

[2008-09-03 11:38:37] Output file: C:\Users\Anna\ddd.avi

[2008-09-03 11:38:37] Output codec: DivX

[2008-09-03 11:38:37] Audio 1: Audio Stream 0 AC3

[2008-09-03 11:38:37] Subtitles: none

[2008-09-03 11:38:37] Format: AVI

[2008-09-03 11:38:37] Target size: 700Mb

[2008-09-03 11:38:37] Audio 1 settings: Auto

[2008-09-03 11:38:37] Started encoding.

[2008-09-03 11:38:37] Demuxing and indexing.

ale nigdzie nie widze ile jeszcze zostało do końca niby kręci płytą bo miga światełko ale nie słychać i jeszcze kontrolka od dysku twardego cały czas na czerwono jest zapalona.

tak ma być?

Danyyy
komentarz
komentarz

tez takie miałem i myslalem że coś jest nie tak ale to sobie tam w tle robi swoje ;D

proozak
komentarz
komentarz

oki coś się dzieje :P

Danyyy
komentarz
komentarz

musi się dziać ;D tego programu używałem najczęscej :) ostatnio użyłem innego ale chyba z godzine zeszło mi przygotowanie wszystkiego tak jak ma byc i i tak chyba gdzies jakąś cyferke pomyliłem bo głos sie minimalnie spozniał hehe takze zostaje przy AutoGK ;D

proozak
komentarz
komentarz

jeszcze jedno pytanie tak na potem mam jak juz bede miał z pięć filmów w formatach avi i bede chciał je wrzucić na płytkę ale tak żeby poźniej samochodowe dvd otwierało je za pomocą autostartu to co musze zrobić żeby to hulało jak należy?

Danyyy
komentarz
komentarz

hmmm za pomocą autostartu to luzem je wrzuc jedynie i zacznie od pierqwszego który jest, chyba tak to jest ale pewien nie jestem. a czy to samochodowe dvd nie wyświetla zawartosci płytki? np wkładasz płytke i pokazuje ze jest 5 filmów?

proozak
komentarz
komentarz

napisze coś więcej dzisiaj pod wieczór bo ja to nagrywam dla bratowej ktora z rodzina na wczasy wyjezdza a teraz jest w pracy. narazie wiem tyle że trzeba za pomocą autorun'u coś wymątować przynajmniej tak mówią:P

Danyyy
komentarz
komentarz

a wiesz jaki to model DVD??

proozak
komentarz
komentarz

bodajże easy touch ET-PT700 ale pewny nie jestem. Akurat tym modelem mój brat był zainteresowany ale czy to ten konkretny model to nie wiem. Napewno easy touch :D

zresztą mi się też wydaje że powinno być coś takiego w stylu że się pokazuja normalnie i sobie wybierasz ale rzekom dzisiaj do mnie bratowa dzwoniła i że potrzebny autorun

Danyyy
komentarz
komentarz

Jeśli oni potrafią ten autostart sobie zrobic to zanies te filmy do nich ;D na moje dvd powinno wyświetlic ile co i jak na płytce jest.

proozak
komentarz
komentarz

kolejne pytanko: VirtualDubMod już drugi raz idzie od 0% do 100% tak powinno być? a jeśli tak to ile trwa zrippowanie filmu o długości np 1:20:00?

Danyyy
komentarz
komentarz

Tak powinno byc ;D on sobie dzieli prace na dwa etapy ;Dlub 3. ile trwa hmm zależy od procesora w wiekszosci ale 30-40 min musisz liczyc.

proozak
komentarz
komentarz

oki teraz głos idzie za wcześnie w związku z obrazem a co do obrazu nagrało się jeszcze menu wstępne więc chyba to przez to nie wiesz jak ustawić żeby się tak nie działo?

Danyyy
komentarz
komentarz

Obraz sie nie zgadza z dzwiękiem? hmm zawsze było ok...co do menu to hmmm ja zawsze wrzucałem pliki z filmem i nie miałem menu. dziwne... używałes DVD Decrypter?

proozak
komentarz
komentarz

jako input wtbrałem to na co wskazuje strzałka:

101103oj6.jpg

ponieważ pisało "Plik kopi zapasowej IFO" piszę jeszcze tak przy pierwszym pliku Video_Ts

może zły plik wrzuciłem?

Danyyy
komentarz
komentarz

i ten plik ma 92kb i to za mało jest ;D VTS_01_0 to własnie jest chyba menu hehe musisz wybrac pierwszy plik tóry ma najwieksza objętość. w tym przypadku bedzie to VTS_01_1 ;D wybierz ten i bedzie ok

proozak
komentarz
komentarz

oki sprubuje :) we wcześniejszy programach pisało żeby szukać plików typu IFO więc taki wrzuciłem:P

Danyyy
komentarz
komentarz

Masz tylko zaznaczyc opcje IFo :) ja tyl;ko to robie, wybieram plik z najwikeksza wielkoscia pierwszy i jest ok.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.