x-kom hosting

Google Chrome.

Lucider
komentarz
komentarz
Chrome jest OpenSource, więc gdyby coś przeglądarka wysyłała do Google, to już byśmy to wiedzieli.

Nikt nie przejmuje się ew. wysyłaniem czegoś do Google tylko raczej od Google - w końcu zezwalasz na instalowanie wszelkich update'ów bez Twojej wiedzy, co w praktyce daje im prawo do instalacji czegokolwiek, backdoorów czy innych śmieci - wyobraź sobie za kilka miesięcy Twój system cały w Google Toolbarach.

Publikowanych tekstów przeglądarka również nie musi wysyłać do Google, żeby było wiadomo że zostały opublikowane przy użyciu Chrome.

Kamix
komentarz
komentarz

Niewiem skąd u was takie zużycie zasobów, bo u mnie Chrome w tej chwili pisania tego posta używa 0-3% procesora i 32MB Ramu, ale przed chwila wlaczona, dlatego Ramu tak mało.

A ja zadko licencje czytam, ale ta naprawde mnie zdziwila, czyli do tego posta prawa autorskie ma już Google, tak?

EDIT:

Oglądanie filmików na YouTube przez Chrome, używa CPU ~30%.

Lucider
komentarz
komentarz
czyli do tego posta prawa autorskie ma już Google, tak?

Tak ;)

Lucider
komentarz
komentarz

Poprawili tylko jeden z trzech punktów budzących kontrowersje - ja czekam na dalsze kroki, chociaż wątpię abym się doczekał :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.