x-kom hosting

q9300 vs e8500

adameq
utworzono
utworzono (edytowane)

czy warto inwestowac w q9300 bo w testach niekiedy wydaje sie duzo lepszy, kiedy juz powstana gry potrafiace 4 rdzeni < ato chyba juz niedlugo> ten bedzie zdecydowanie lepszy... <choc wiem ze wtdy beda juz duzo leepsze czterojajowce>

aa... mam zamiar kupic tez do niego karte hd 4870

hmmm... a co sadzicie o phenomach?? chwytliwa nazwa... czy ma szanse konkurowac z wymienonymi wyzej intelowskimi produktami?? moze jego kupic??

moze jednak poczekac na Nehalemy?? i nowe podstawki do ktorych bedzie mozna ulepszac dluzej nasz sprzet

MordiPL
komentarz
komentarz

phenom da się bardziej kręcić ale quady są wydajniesze

możesz poczekać aż quady trochę stanieją i wtedy kupić

Rosiu_pl
komentarz
komentarz

Jak nie będzesz wymieniał procka w ciagu 2 lata min to bierz q9300 ale jesli bedzie wymieniał procka wczesnije bo bierz e8500 takie jest moje zdanie.

Akahan
komentarz
komentarz

Niee

Gry- E8500

Programy, grafika itp - Q9300.

Saper
komentarz
komentarz
phenom da się bardziej kręcić
Chyba tylko w BE, bo zwykłe kiepsko się kręcą.

Q9300 jest strasznie nieopłacalny. Jeżeli teraz brać Quada to tylko Q6600. Jest niewiele mniej wydajny od Q9300 a sporo tańszy.

E8500 jest jak narazie w grach wydajniejszy od obu, ale gdy zaczną wykorzystywać 4 rdzenie to powinno się zmienić.

DeNeB
komentarz
komentarz
hmmm... a co sadzicie o phenomach?? chwytliwa nazwa... czy ma szanse konkurowac z wymienonymi wyzej intelowskimi produktami?? moze jego kupic??

Nie bierz Phenoma!,nawet najlepszy phenom jest gorszy od quada q6600

Q9300 jest strasznie nieopłacalny. Jeżeli teraz brać Quada to tylko Q6600. Jest niewiele mniej wydajny od Q9300 a sporo tańszy.

Zgadzam sie z Saperem q9300 jest kompletnie nieopłacalny.Jezeli nie bedziesz zmieniał procesora przez 2 lata to wez lepiej Q6600 ktory bardzo dobrze sie kreci :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.