x-kom hosting

TV+Laptop=brak obrazu?

aggeta
utworzono
utworzono

Witam!Mam problem odnośnie ustawień w laptopie podłączonym do TV aby w TV pokazywał się ekran z laptopa...Próbowałam coś mieszać i najlepsze co mi wyszło to to że jak zjeżdżałam myszką na prawo czyli poza ekran laptopa strzałeczka pokazywała sie na telewizorku...Prosiłabym o szczegółowe informacje jak zmienić ustawienia(napisze tylko, że kiedy przyszedł informatyk ustawił wszystko dobrze i działało czyli nie jest to wina laptopa)najlepiej w obrazkach :> ...

pawel116
komentarz
komentarz

Musisz zmienic we właściwościach ekranu z układu ekranu poziomego na klonowanie i powinno dzialać.

aggeta
komentarz
komentarz

Tylko ze gdzie to zmienic? ?

tazman
komentarz
komentarz

Tak właściwości ekranu zaawansowane klonowanie ekranu i tyle

aggeta
komentarz
komentarz

Moglby ktos mi to "obrazkowo" pokazac??Proszeeee :cry:

pawel116
komentarz
komentarz

* Trzeba wszystko popodłączać i uruchomić komputer.

* Następnie ( po uruchomieniu komputera ;) ) Trzeba kliknąć prawym przyciskiem w pustym miejscu na pulpicie i wybrać właściwości.

* Potem trzeba otworzyć zakładke ustawienie.

* Następnie naciśnąć na przycisk zawansowane.

* następnie jeżeli masz ati to otworzyć zakładke ekrany i naciśnąć mały kwadratowy przycisk z eranami.

* jeśli masz nvidie to trzeba otworzyć zakładkę z takim znaczkiem i z listy wybrać zamiast układ poziomy, wybrać klonowanie.

I powinno działać :)

aggeta
komentarz
komentarz

Chyba juz wiem:D...Dziekuje wam wszystkim bardzo mocno :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.