x-kom hosting

Czy moja płyta obsłuży Celerona D

djkraszinio
utworzono
utworzono

Witam mam takie pytanko mam płyte główna Fujits-Siemens d1561 z gniazdem socket 478 która obsługuje 400, 533, 800 fsb i znalazłem za śmieszne pieniądze Celerona D oto link do aukcji http://www.allegro.pl/item423736411_celero...53_256_533.html i mam pytanie cy moja płyta obsłuży ten procek i czy będze on troche wydajniejszy od mojego zwykłego celerona 2ghz

snip91
komentarz
komentarz

Obsługuje Celerony D.

Będzie wydajniejszy od zwykłego Celka 2.0.

Mbroziak
komentarz
komentarz

Masz rację ! To są śmieszne pieniądze ! Ja bym nie kupił tego. Niby bardzo dobry sprzedawca ale jest napisane wyraźnie:

***** Procesory używane. Wyjęte z markowych komputerów. ***** !

Nie masz pewności że on działa dobrze i że wogóle działa!

kryptos
komentarz
komentarz
***** Procesory używane. Wyjęte z markowych komputerów. ***** !

Napisał też, że sprawne.

djkraszinio
komentarz
komentarz

pozatym nawet daje 12 miesieczna gwarancje pisemna wiec raczej w kulki by nie leciał

Mbroziak
komentarz
komentarz
Napisał też, że sprawne.

Sorry, nie skopiowało mi się !

Daję 12 miesięczną gwarancję? Ok jak chcesz to bierz. Ale ja mówię. Najlepiej kupić nowy (nieużywany z jakiegoś zaufanego sklepu). Chyba że nie żal ci wydać kasy na ten, a jak nie będzie działać to kupisz nowy!

djkraszinio
komentarz
komentarz

nie nie nowy widziałem za 250zł wiec tyle kasy nie dam i raczej kupie tego za 15zł :D jak nie bedzie dział u mnie albo bedzie działa zle to go sprzedam z zyskiem

Gość
komentarz
komentarz

Haha xD Za takie pieniądze to bym brał wszystkie jego 10 i opylił za 3 razy tyle minimum :haha:

Pavblo
komentarz
komentarz

Niby bedzie wydajniejszy ale to celek :|. ja bym proponowal na twoja plytke jakiegos pentiuma 4 2.6ghz. Leca po jakies 50 zl a roznica jest duza glownie ze wzgledu na pamiec L2.

djkraszinio
komentarz
komentarz

miłame pentiuma 4 3ghz i zawieszał mi cały czas kompa wiec nie chce juz pentiuma

Gość
komentarz
komentarz
miłame pentiuma 4 3ghz i zawieszał mi cały czas kompa wiec nie chce juz pentiuma

A moze to nie Pentium 3 ciz awieszal tylkos laby zasilacz jaki miales zasilacz przy tym Pentium 3??

Pavblo
komentarz
komentarz

logitech ma racje. pewnie dlatego ci zawieszal ze zasilacz nie wyrabial. celki mniej czerpia mocy z zasilaczy niz pentiumy.

mistrz933
komentarz
komentarz

Między innymi dlatego, że to obcięta wersja pentiuma.

Adexis
komentarz
komentarz

hej jak chcesz to ci odsprzedam Celerona D 2.8 GHZ tylko to jest socket 775 LGA

Mbroziak
komentarz
komentarz

Jak coś to takie propozycje pisze się w tym dziale ----> http://www.forumpc.pl/index.php?showforum=124

djkraszinio
komentarz
komentarz

to niue był pentium 3 tylko 4 3Ghz a zasilacz na bank wyrabiał bo mam chiefteca450w gps

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.