x-kom hosting

jaka grafika?

jason182
utworzono
utworzono

Zestaw:

CPU: E7200

MoBo: MSI P35 Neo3-F

PSU: Chieftec 450W

Myslalem o modelach 9600GSO/8800GS i 9600GT. Tylko jakiej firmy?

Cena nie przekraczajaca 310 zl.

Sklepy: Komputronik, ProLine, HMS

pozdrawiam

AirUpThere
komentarz
komentarz

Dołóż do tej drugiej podanej przez Liptona

jason182
komentarz
komentarz

1. Nie chce kupowac wysylkowo bo pozniej dochodzi do tego koszt wysylki i cena jest wyzsza ok 10-20 zl

2. Ten Palit z 768MB wg mnie jest nieoplacalny. Sa gry ktore wykorzystuja taka ilosc pamieci graficznej? Chyba lepiej kupic wersje z 384MB [do tej grafiki bedzie podlaczony monitor CRT wiec rodzielczosc nie bedzie wyzsza niz 1280 1024. Slyszalem opinie ze chlodzenie w Palicie nie jest najlepsze= bardzo glosne

Moze jakas inna firma? Co sadzicie np o tej : ASUS 9600 GSO

albo:

Galaxy 9600 GSO

jason182
komentarz
komentarz

Zapomnialem dopisac jeszcze ze nie chce Radeona. Poza tym wlasnie przegladam testy i i ten radek ustepuje kazdej z wymienionych tutaj kart. I to znacznie, o jakies 50% [testy gier]

Akahan
komentarz
komentarz
I to znacznie, o jakies 50% [testy gier]

50%!!! Chyba żeś ruskie testy oglądał.

A ten Palit dobry i ten z większą ilością pamięci ma lepsze taktowania, bodajże 1800MHz, a ten z 384 ma 1600MHz.

Ja bym brał tego Palita.

jason182
komentarz
komentarz

ruskie testy :P

A np Galaxy 9600GT 512MB z chlodzeniem CoolerMastera i taktowania 675/2000 za 309zl ? Wydaje mi sie ze to dobra oferta

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.