x-kom hosting

AMD 5600 x2 v Phenom BE 9850 Quad core

Gość
utworzono
utworzono

Tak Jak W Temacie Jest Sens Wymieniać? z

amd 5600 x2 90 nm Windsdor 2,8 ghz na

phenom 9850 65 nm quad core 2,5 ghz x 4 ? jak już to kręcił bym do 2,7

Akahan
komentarz
komentarz

Y no do gier, to nie, no chyba, że grafika...

Gość
komentarz
komentarz

Przecież Ten Phenom Jest Szybszy .... w Takim Razie co Polecasz z AMD do Grania =/?

kryptos
komentarz
komentarz

Szybszy, nie szybszy, gry nie wykorzystują więcej niż 2 rdzenie, więc z Phenoma i tak dużego użytku miał nie będziesz. Nie wystarcza Ci 5600? Spore masz wymagania. Może 6000+?

Gość
komentarz
komentarz

Chce Najszybszy z Stajni AMD jaki polecacie mam duże wymagania bo grywam w gry jak UT3 / CRYSIS / Lost Planet ITP ogólnie gry z dx 10 a ten moj procek np w ut3 nie daje już rady przy 8800 gt+ mam na shangrilla nwet 34 fps..

kryptos
komentarz
komentarz

Najszybszy dwurdzeniowiec to bodajże 6000+.

Do DX 10 też pasowałoby Ci przynajmniej 4 giga ramu.

Raxen
komentarz
komentarz
Najszybszy dwurdzeniowiec to bodajże 6000+.

Do DX 10 też pasowałoby Ci przynajmniej 4 giga ramu.

A ja mysalem ze jest 64 x2 6400+

Edit: jest 6400 Black Edition jak sie nie myle. 4 GB Ram i system 64-ro biotwy.

kryptos
komentarz
komentarz

Rzeczywiście jest, zwracam honor i przepraszam za błąd.

BeKa
komentarz
komentarz

jezeli stac Ciebie to amd athlon x2 6400 be sam korzystam i jestem zadowolony z niego, calkiem fajnie sie kreci u mnie na pozycznej plycie gigabyte ma790fx-dq6 wykrcilem do 4.0 ghz. chociaz mozna poszukac jakiejs tanszej pltty ale zeby mial mozliwosci podnisienia napiecia powyzej 1.6v bo na mojej plycie z podpisu mozn tylko 1.55v i nie wykrecisz go wyzej niz 3.6 z malym haczykiem, trzeba dodac tez ze ten procek jets bardzo pradozerny po oc

Gość
komentarz
komentarz

o to sie nie obawiam* o prądożerność i nie mam zamiaru zmieniać systemu na 64 bit =/... a 4 gb ram? hm... myślałem raczej o Crucialach 1066 mhz 2gb

stać mnie na 6400 x2 + po za tym nie chce go kręcić jakoś mega wysoka mi wystarczy 3,4 ghz :}

i niestety mam tylko 220 zł na ramy ... bo dostane je oddzielnie od procka a dobrych ramów chyba nie znajde 2 x 2gb za 220zł

w tej chwili posiadam 2gb ram takie

http://www.komputronik.pl/Pamiec_DRAM/DDR2...pelny,id,29782/

co wy na to żeby dokupić jeszcze te 2 gb ram takie same? bo te do którego podałem linki mam :) to śa te dobre na starych kościach nowe chodzą gorzej:} nie będe musiał tyle wydać

Mam pyt co do oc 6400 x2 jak już chciałbym go krecic do 3,4 GHz ... na youtube niektórzy zmniejszaja ht do x4 a voltage podnoszą do 1,42 v uzyskając dodatkowe 400 mhz... czy podnosząc zaledwie 200 mhz wystarczy , że zmienie CPU Frequency z 200 na 219? tyle jest na około 200 mhz

BeKa
komentarz
komentarz

http://x-kom.pl/index.php?show_prod=21751

dobry ram w cenie 226 za 4 giga tylko ze 800 mhz

a co do oc to u mnie na 1.5 v dopiero wchodzi na 3600 mhz a standardowo ma 1.4 v bo 6400 ma zegaar 3200, u mnie da sie wycisnac 3400 na standardowy voltage ale mam plyte taka jak w podpisie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.