x-kom hosting

Amd vs. Intel

Złodziej marzeń
utworzono
utworzono

Prosiłbym o porównanie - który z tych procesorów jest lepszy?

Intel Pentium Dual Core E2180 2x2,00Ghz BOX czy AMD ATHLON 64 X2 - 5000+ BOX 2600MHZ AM2 65W?

Według jednego sprzedawcy z allegro Intel ponoć bardzo przebija AMD - prawda to?

Duban
komentarz
komentarz

Kręcisz ? Jeśli tak to INTEL. Jak nie to bierz AMD - na starcie lepsze zegary ;)

Złodziej marzeń
komentarz
komentarz

Sprzedawca z allegro nie kwapi się aby poduskutować i powiedzieć mi, więc może tu się dowiem - czy zawsze mnożnik jest oblokowany? Wezmę AMD - mam pewność na 2 x 2,6 Ghz, wezmę Intel, okaże się inaczej i co? :P

Duban
komentarz
komentarz

Tak zawsze.. ale w dół :P

W AMD w CPU z serii Black Edition Mnożnik jest odblokowany także w górę ! Czyli kręcisz nie używając FSB ;]

wezmę Intel, okaże się inaczej i co?

O co Ci chodzi ?

W Intelu masz 2GHz i tyle nie ma inaczej :P

Ebola
komentarz
komentarz

Odblokowane mnozniki mozna spotkac w AMD Black Edition i Intel Extreme Edition...jesli chodzi o intela nie rozumie twojej wypowiedzi..ze jezeli nie bedize odblokowany mnoznik to ze bedziesz mial na Intelu 2.0ghz..nie o to chodzi...wtedy podniesiesz FSB i tez procek bedize podkecony. Procesorow nie kreci sie tylko poprzez zmiany mnoznikow...

Złodziej marzeń
komentarz
komentarz

Dobra, nie chce mi się zastanawiać i grzebać w tym. Biorę AMD.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.