x-kom hosting

Jakie napęcie dla E8400

Jokeer
utworzono
utworzono

Dzisiaj składam nowego kompa i nie wiem jakie ustawic napięcie przy pierwszym uruchomieniu dla E8400 ?

BURY ZENEK
komentarz
komentarz

Zostaw takie jakie jest oryginalnie

Akahan
komentarz
komentarz

Nie, zmień w biosie z Auto na takie jakie jest oryginalnie.

n31T
komentarz
komentarz

Ja tam nic nie przestawiałem i wszystko gra :)

webber
komentarz
komentarz

Nie, zmień w biosie z Auto na takie jakie jest oryginalnie.
Jeżeli nie będzie podkręcał to raczej nie ma takiej potrzeby.
Ebola
komentarz
komentarz

Nic nie zmieniaj..powinno byc wszystko dobrze na Auto...gdyby były problemy z wstaniem to dobiero sie cos zacznie zmieniac i myslec. Jesli nie robisz OC zostaw ustawienia na auto...

Jokeer
komentarz
komentarz

Kurde teraz mam inny problem, nie mogę założyc chłodzenia BoXO-wego. Raz udało mi się wcisnąc 3 kołki zamiast 4, ale płyta jest wtedy dziwnie wysadzona . procesor mam dobrze usadzony w sokecie. Co mam zrobic, czy do montażu boxa jest potrzebna aż taka siła? Moja płyta to P5Q-E.

webber
komentarz
komentarz

Pamiętaj, by najpierw włożyć 2 kołki po skosie a dopiero potem 2 pozostałe.

Jokeer
komentarz
komentarz

No ale mam ja wciskac za wszelką cenę? tzn. kiedy jeden nie chce wejśc to mam go wciskac do oporu? A i czy ta płyta ma byc tak wygięta?

n31T
komentarz
komentarz

Płyta główna jest prosta, jeśli jest pogięta to reklamuj ją.

Jokeer
komentarz
komentarz

Chodzi mi o to, że kiedy założyłem chłodzenie to wtedy robi się tak jakby wypukła trochę w okolicach procesora.

n31T
komentarz
komentarz

Ja mam P5Q tyle że Deluxe ale nic wypukłego nie miałem.

pozdrawiam

Jokeer
komentarz
komentarz

A kiedy instalowałeś BOXA to też Ci tak ciężko wchodził?

n31T
komentarz
komentarz

Trochę tak ale pokręciłem trochę tymi kołkami i weszło.

pozdrawiam

Gość
komentarz
komentarz

Masz siłę? to jej użyj :D I nie bój się że płyta się złamie, ale pewności nie dam bo to Asus :D

Walkman
komentarz
komentarz

no , ja też miałem problem (mój kolega) z założeniem Frezerka 7 pro na e 8400 w ausie p5k pro , trzeba było użyć siły , drajstwo nie chciało wejść z godzinę się nad tym pociliśmy

Jokeer
komentarz
komentarz

No zmontowałem to wszystko ;P muszę powiedziec, że działa super szczególnie w grach widac kolosalna różnicę względem poprzedniego zestawu ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.