x-kom hosting

Grafika do 400zł do zestawu

sutik
utworzono
utworzono

Witam! Szukam dobrej i wydajnej grafiki do zestawu:

Procek Dual Core E2180 2.0 GHz + Cooler Thermalright ULTRA-120A + ACUTAKE

Mobo GigaByte GA-P31-DS3L

Pamiątki OCZ DDR2 2048 MB / 800

Mam do wydania 400zł (ani grosza więcej - w zasadzie im mniej tym lepiej ;) ) - mam na oku tego Palita 9800GT Sonic

Chłodzenie może byc głośne bo mam w domu cooler Zalmana w razie czego.

Weacky
komentarz
komentarz

Do tego procka brałbym Sapphire Radeon HD3870

sutik
komentarz
komentarz

tylko czy mi procek pociągnie tą karte Lipton ?

Akahan
komentarz
komentarz

A zasilacz jaki? Procek oc tak do 3GHz...

Langi
komentarz
komentarz

No na boxowym chłodzeniu spokojnie do 3.0 podkręcisz

A co do karty to na prawdę warto dołożyć do tego hd4850, nie będziesz żałował ;]

sutik
komentarz
komentarz

Tagan430W Czy zalman vf-700 będzie lepszych chłodzeniem niż to oryginalne w HD4850 - bo mam i jeżeli nie to sprzedam. I czy boxowy cooler wystarczy na proca bo jeżeli tak to nie będe kupował tego Thermalrighta i będe mógł sobie pozwolic na HD4850...

Langi
komentarz
komentarz

HD4850 jest słynna z tego, ma dość duże temperatury, ale to nie jest przeszkodą w funkcjonowaniu tej karty więc możesz być spokojny, na box'ie spokojnie z tym prockiem dojedziesz do tych 3ghz, dla świętego spokoju i pewności możesz wymienić jedynie pastę na jakąś lepsza ;)

sutik
komentarz
komentarz

A nie lepszy Powercolor?

Langi
komentarz
komentarz
A nie lepszy Powercolor?

O dystrybutora karty Ci chodzi?

No ja brałbym powercolor, mam sentyment do tej stajni kart graficznych ;)

Ale wszystkie hd 4850 niczym się nie różnią praktycznie :)

BURY ZENEK
komentarz
komentarz

Ten pierwszy zawiera tylko instrukcje sterowniki i karte o ile sie nie myle

sutik
komentarz
komentarz

A więc zestaw gotowy - napaliłem się troche na chłodzenie Thermalright ULTRA-120A ale najwyżej kupie kiedy indziej :)

Jakbyście mieli jeszcze jakieś pomysły aby ulkpeszyc ten zestaw (bez zwiększania ceny :P) to prosze o komentarze :)

Procek Dual Core E2180 2.0 GHz

Mobo GigaByte GA-P31-DS3L

Pamiątki OCZ DDR2 2048 MB / 800

Grafika Saphire HD4850 512MB

Walkman
komentarz
komentarz

nie musisz kupować takiego potężnego chłodzenia , wystarczy Frezerek 7 pro (tak mi się zdaje) , no może , ze chcesz wyżej niż 3.2ghz kręcić go chciaż frezerem też da rade a jest w miare tani

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.