x-kom hosting

Kupno nowej grafy oraz monitora

Hytry1988
utworzono
utworzono

Płyta główna - M2A-MX

Karta grafiki wbudowana Radeon X1200

Typ procesora - DualCore AMD Athlon 64 X2, 2300 MHz (11.5 x 200) 4400+

Pamięć ram 1GB firmy OCZ

Zasilacz ATX KY-400W z mustanga

Witam mam zamiar kupić sobie jakąś grafikę do 400zł - 500zł zastanawiałem się nad PALIT GeForce 9600GT, ASUS GEFORCE 9600GT zastanawiałem się także nad GIGABYTE RADEON HD4850 no ale czy to mi ruszy na moim procku to nie wiem no i jeszcze ta cena trochę wysza od tych geforców

Jeszcze bym chciał kupić sobie nowy monitor czy ten będzie dobry 20" Samsung SyncMaster T200HD z tunerem TV

oraz wiem ze będę musiał ten zasilacz wymienić który polecacie żeby się nie resetował a ni nic w tym stylu i mam jeszcze pytanie bo moja płyta główna obsługuje pamięć DDR2 czy to ma jakieś znaczenie przy wyborze karty bo widziałem ze na tych kartach pisze DDR3 wiec teraz nie wiem czy to pasować będzie oraz który sklep internetowy polecacie gdzie sobie wszystko zamówię za przystępną cenę i gdzie przesyłka w miarę szybko dociera za wszystkie odpowiedzi dzięks

DeNeB
komentarz
komentarz

Po pierwsze wymien zasilacz przynajmniej na chieftec 450

Po drugie lepiej podkrec proca tak do 2,7/2,8 i wez jakas 8800GT bedzie sporo lepsza od 9600GT,a co do radka to on bedzie sporo za szybszy do tego proca

Po trzecie monitor naprawde super gry beda ci chodzic na rozdzielczosci 1.680 x 1.050 choc znow nie za płynnie

mam jeszcze pytanie bo moja płyta główna obsługuje pamięć DDR2 czy to ma jakieś znaczenie przy wyborze karty bo widziałem ze na tych kartach pisze DDR3 wiec teraz nie wiem czy to pasować będzie oraz który sklep internetowy polecacie gdzie sobie wszystko zamówię za przystępną cenę i gdzie przesyłka w miarę szybko dociera za wszystkie odpowiedzi dzięks

Co do Pamieci DDR3 to nie ma wspolnego z karta graficzna tylko z obsługa pamieci ram,spokojnie mozesz włozyc karte na pamieciach DDR3 :D

Weacky
komentarz
komentarz

dokładnie, pierwsze co to wymiana zasilacza, przynajmniej na Mode Com MC-400

Co do karty to MAX co bym włożył do tego kompa to Gainward BLISS 9600GT

A monitor: LG W2252TQ-PF i ewentualnie do niego jakiś zewnętrzny Tuner TV.

A no i wypadałoby dorzucić trochę RAMu. 1GB obecnie to niestety ale za mało.

Lipton
komentarz
komentarz

Lepiej dołożyć do Chiefa 450W.

Fakt tańszym rozwiązaniem będzie kupno monitora bez wbudowanego tunera i podpięcie go pod tuner zewnętrzny.

sutik
komentarz
komentarz

Ja osobiście bardzo polecam monitor LG L226WA-WN - 681zł + tuner AVER BOX-9 DVI 330zł

Jeśli chodzi o karte to zoabcz ten egzemplarz Palit 9800GT Sonic 390zł

Zasilacz CHIEFTEC GPS-450AA 149zł

Pamięci OCZ 1GB 60zł albo jeżeli masz więcej kasy to OCZ DDR2 2048 MB

Całośc - około 1600zł

Lipton
komentarz
komentarz

Aver Box 7 wystarczy :)

http://www.allegro.pl/item426969460_tuner_...7_promocja.html

Monitor może być, ramu weź 1gb OCZ, a kartę tą co polecał Weacky. Za 390 zł można dostać 8800GT.

sutik
komentarz
komentarz

Jak Twoim zdaniem 8800 jest lepsze niż fabrycznie podkręcony 9800??? Może i brzydko wygląda ten Palit ale jest bardzo wydajny.

Hytry1988
komentarz
komentarz

ok dzieki

Akahan
komentarz
komentarz

Ludzie 9800GT to kotlet 8800GT, i to niby dlaczego 8800GT jest gorszy bo ma o 1000 numerek mniejszy...

Lipton
komentarz
komentarz

Myślałem że jest to 9600GT :lol: sorry za pomyłkę.

Fakt faktem że 9800GT to to samo co 8800GT :)

http://www.allegro.pl/item426945176_galaxy...arancja_ss.html - tą bym wziął

Hytry1988
komentarz
komentarz

A mam jeszcze pytanie bo tak przeglądałem te monitory co poleciliście to który z nich wybrać LG 22" LCD W2252TQ-PF, LG LCD 22'' Flatron L226WA-WN i jeszcze przykuł moją uwagę ten monitor HP w2207h

Lipton
komentarz
komentarz

Z tych 3 podanych wziąłbym HP w2207h :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.