x-kom hosting

gtx260 vs. 9800gx2

BURY ZENEK
utworzono
utworzono

Proszę o pomoc w ustaleniu która karta jest wydajniejsza (nie interesują mnie odpowiedzi typu: lepiej wziąć radka hd4870 bo to już słyszałem wiele razy tylko konkretne odpowiedzi która karta jest lepsza).

BURY ZENEK
komentarz
komentarz

A czy ta kart ma problemy ze spadkami fps

Lipton
komentarz
komentarz

Jak widzisz w teście nic takiego nie zaobserwowali.

BURY ZENEK
komentarz
komentarz

A gdybyś miał bo wyboru którąś z tych kart którą byś wziol(nie licząc ceny)

sid
komentarz
komentarz

Ja jestem za GTX260 w testach spadków nie widać ale był już kiedyś na forum temat bo komuś właśnie drastycznie fps'y spadały na 9800GX2

Lipton
komentarz
komentarz

9800GX2 wziąłbym, choć długo bym się zastanawiał bo martwi mnie wycofywanie ich ze sprzedaży. Co faktycznie może dawać powody do zaniepokojenia.

Sid: to że jednej osobie spadały to nie znaczy że wszystkim, ale zawsze trzeba brać choćby jeden najmniejszy głos pod uwagę.

BURY ZENEK
komentarz
komentarz

Czyli lepiej wziąć gtx260?

sid
komentarz
komentarz
Sid: to że jednej osobie spadały to nie znaczy że wszystkim, ale zawsze trzeba brać choćby jeden najmniejszy głos pod uwagę.

GX2 to typowe SLI w którym spadki fps'ów to normalka

Czyli lepiej wziąć gtx260?

Moim zdaniem tak :)

BURY ZENEK
komentarz
komentarz

a gx2 jest zrobiony w 55nm czy 65nm

webber
komentarz
komentarz

98GX2 jest zrobiony w 65nm.

BURY ZENEK
komentarz
komentarz

Wychodzi na to żę gx2 to szmelc i nieopyla sie go kupować teraz zostaje gtx260 top vs. Radeon hd4870 1gb

Lipton
komentarz
komentarz

Ja zostaje przy swoim, czyli 9800GX2 :)

Choć na pewno nie wziąłbym tej karty, bo wolałbym kupić Radka 4870 :)

BURY ZENEK
komentarz
komentarz

ciekawe czemu je wycofali(9800gx2)?

?

Lipton
komentarz
komentarz

No właśnie, jeżeli to jest to samo co 2x8800GTS 512 :)

grubys
komentarz
komentarz

Tego 9800Gx2 nie bierz bo ma duże spadki FPS, jeśli GTX260 to Asus Top ale również wolałbym Radeona 4870 i chyba sam go kupię ;)

pozdro

Walkman
komentarz
komentarz

co za porównanie ? to inne klasy do 9800x2 porównujemy np gtx280 .. a takto oczywiście , że 9800x2 wydajniejszy chociaż kupił bym 2 gtx260 (za cene 9800x2)

Akahan
komentarz
komentarz
co za porównanie ? to inne klasy do 9800x2 porównujemy np gtx280 .. a takto oczywiście , że 9800x2 wydajniejszy chociaż kupił bym 2 gtx260 (za cene 9800x2)

2 GTX260 0.o!

Przecież GX2 można dostać za 800zł, przynajmniej gdzieś kiedyś za tyle widziałem...

Bierz GTX260, w GX2 będą spadki fps jak w każdym SLI...

A ktoś powiedział o Radziu 4870 fakt tańszy, a tak samo dobry i go bym brał...

Walkman
komentarz
komentarz

za 800zł , a to przepraszam nie zaglądałem na allegro myślałem , że stoi ciągle po 1100zł :P , a nie lepiej jak kolega wyżej hd 4870 jednak ?? bardzo dobra karta za tą cene ew. 2 hd4850

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.