x-kom hosting

Podkręcony C2D E4500

admadm74
utworzono
utworzono

Witam, podkręcałem ostatnio mój procesor C2D E4500 2.2GHz, wszystko poszło sprawnie, komp się nie wiesza jednak po kilku dniach w ekranie startowym(nie wiem jak to się dokładnie nazywa, to miejsce z którego można wejść do biosu) pojawił się napis " <CPUID:06FD Patch ID:00A1> " pomyślałem sobie że może coś źle zrobiłem przy podkręcaniu i przywróciłem normalne taktowanie jednak ten napis dalej się wyświetla. W czym może tkwić problem? Dodam jeszcze że mam zasilacz 400W Chieftec i według mnie powinien wytrzymać podkręcenie. 970d7bfc9f646850m.jpg

siwex19
komentarz
komentarz

To sie nazywa Test sprawności podzespołów można go ominąć naciskając klawisz F1 albo F2(bo nie pamiętam dokładnie), a jakie były temperatury procka po podkręceniu?

admadm74
komentarz
komentarz

Przed podkręceniem podczas spoczynku temperatura wynosiła ok. 31-32 st., po podkręceniu temperatura w spoczynku wynosiła ok. 34-35 st., po przywróceniu normalnego taktowania wynosi ok. 31-32 st.

Gość
komentarz
komentarz

To normalne ja też tak miałem na starej płycie nie ma się czym martwić w BIOS-ach Award F1 :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.