x-kom hosting

[Rozwiązany]Grafika pod 2000+ i 1gb DDR

tomekk600
utworzono
utworzono

Witam. Szukam grafiki na płyte MSI KT4V która ma współdziałać z Athlonem 2000+ i 1GB ddra. Wejście agp x8 <wydaje mi sie>. Ma byc w miare dobra ale chodzi mi głównie o to by nie kupic karty ponad mozliwosci innych podzespołów bo nie lubie niepotrzebnie tracic pieniedzy na cos co mi sie nie przyda. Chciałbym zeby była poprostu optymalna do tego zestawu. Karta ma być głównie do gier. Aha Zasilacz 450W.

Bardzo Prosze o konkretne modele i jeśli sie da linki z allegro :)

kryptos
komentarz
komentarz

Jeśli nie chcesz Radeona, do tego zestawu będzie dobry któryś z GeForce z serii 7xxx, np. 7600. Nic mocniejszego nie warto kupować. A na tym też da się jeszcze trochę pograć.

Machur
komentarz
komentarz

da sie we wszystko jeszcze pograc;) przynajmniej u mnie.

tomekk600
komentarz
komentarz

Moze uznacie że jestem wybredny ale naprawde chce dobrze wybrac :D Radeona nigdy nie maiłem dlatego nie wiem na co go stac. Co odpale na 9800?? (Chciałem pograc cos z typu Fable, Moze G3 XD ) Bo ten GF 7600 to chyba lekka przesada. Bo Jaka gre odpale na nim a nie odpale na w/w radku mając proc 1.6Ghz i 1 GB RAMu xD

Przy okazji wytłumaczcie mi to...

http://allegro.pl/item423149801_gf6600_256bit_ddr_256mb_tv_dvi_box_p_shader_3_0.html#photo
http://allegro.pl/13032_6200_6500.html?order=p&view=gtext&buy=1
Fallen
komentarz
komentarz

GF 6600 jest wydajnościowo bardzo podobny do R9800 z ta roznica ze jak widac jest 2x drozszy. Jeśli już kupować cos z serii 6600 to model GT ale ciezko je wyrwac i tez drogo chodza a wzrost wydajności bedzie niewielki z uwagi na ograniczona moc sprzetu. GF 6200 i 6500 to dno... Za GeForca 7600 tez musiałbyś z deczka zapłacić. Trzeba sobie zadać pytanie czy warto dawać 2x wieksze pieniadze za karte troszeczke lepszą... Co do Radeona 9800 pograsz na nim w wiele nowych gier, Fable bedzie smigac, Gothic 3 powinien isc w 1024x768 na srednio niskich detalach ;) Decyzja należy do Ciebie ;)

Gość
komentarz
komentarz

Na twoim miejscu szarpnął bym się na to: http://allegro.pl/item427191828_najtaniej_...silent_hit.html. Za GF'em przemawia obsługa SM 3.0 którego w radeonach serii 9xxx nie ma, a który jest wymagany w nowszych jak i w niektórych starszych grach (żeby potem nie było że "gra się nie chce uruchomić bo karta nie obsługuje pixel shader 3.0" ;)

tomekk600
komentarz
komentarz

Fallen chyba mnie przekonał do R9800. faktycznie cos za niewielka cene. Jeśli chodzi Thompson o twojego Asusa to jest PCI-E odpada.. Pisałem u góry ze AGP.

P.S.

Przy okazji zamierzam podkrecic troche proca. czytałem ze kolesiowi udało sie 2000+ 1.6 podkrecic na 2.2 chociaz watpie xD

Sam mam teraz 1.82 ale nic konkretnego nie robiłem w tej sprawie

Aha Fallen + dla ciebie :P

Walkman
komentarz
komentarz

ludzie !! zapomnieliście o 7300 Ddr3 przecież to już klasyka low-endu :) Bardzo dobra karta jak za tą kase

Machur
komentarz
komentarz

ten Asus ktorego podal Thompson jest podobno najbardziej sie grzejacym 7600gs na pasywie. Wiec odradzam.

Lipton
komentarz
komentarz

Walkman niestety, ale 7300GT DDR3 praktycznie wycofali ze sprzedaży. Nie uświadczysz jej nawet na allegro :)

Lipton
komentarz
komentarz

W tym dwie na agp :)

Ten palit co podałeś jest na PCIE.

Akahan
komentarz
komentarz
Ten palit co podałeś jest na PCIE.

Właśnie zauważyłem :(

Nie spojrzałem na złącze, sorry za wprowadzenie w błąd.

Walkman
komentarz
komentarz

jak można wycofać taką karte ... ech.. w takim razie może jakaś używka 6800gs ddr3 256bit , tylko czy nie za mocna dla Ciebie ...

tomekk600
komentarz
komentarz

Niestety takich nie ma na allegro;/ Wezme tego radeona. Dziekuje wam wszystkim można zamknąć

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.