x-kom hosting

Szukam procesora do kupienia...

Dijo
utworzono
utworzono

Mam zamiar kupić procesor do mojego komputera... Myślę nad procesorem Intel Pentium 4 640 (www.techplanet.pl) Prosze o pomoc...

Mój sprzęt:

Karta graficzna: Galaxy GeForce 8600GT 1024MB DDR2

Płyta główna: ECS NFORCE 570 SLIT-A (V3.1) DDR2

Zasilacz: Chieftec GPS-400AA-101A ATX 400W

FSB: 1066/800

Najlepiej żeby był dwurdzeniowy...

Wszystko można znaleźć na stronie internetowej www.techplanet.pl

Jeszcze jedno, chciałbym żeby mój procesor sprawdzał sie znakomicie w nowszych grach

A co myślicie o procesorze Intel Pentium D 935?

Z góry dziękuje...

stealz
komentarz
komentarz

"Myślę nad Pentium 4 640 (...) najlepiej, żeby był dwurdzeniowy" :)

nForce 570 współgra z Core 2 Duo (do 1066 FSB) i Pentium Dual-Core, więc kupowanie tego P4 za 600zł jest pomysłem tak samo dobrym jak połykanie kuleczek analnych. Tak, jak kuleczki analne się wkłada do pupy, tak do płyty tego typu wsadza się C2D.

A z Pentium D 935 jest natomiast trochę jak z kuleczkami analnymi i uchem.

Na przyszłość polecam wejść na stronę producenta płyty i przeczytać, jakie procesory są obsługiwane. Potem zastanowić się, czy technologia sprzed kilku lat jest lepsza od tej najnowszej. Spojrzeć na poruszane tematy, w których ludzie bębnią o C2D, spytać się googla co o tym sądzi itp.

Poza tym wyglądasz mi na agenta sklepu techplanet, który robi z siebie głupka i idę o głowę, że tak jest :)

Dijo
komentarz
komentarz

Procesory które obsługuje ta płyta to P4, C2D, Pentium D, Celeron D. Co byście polecili??

Dijo
komentarz
komentarz

Możecie mi podać jakiś procesor który najbardziej opłacałoby sie kupic ???

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.