x-kom hosting

Karta graficzna do 200zł

Cudek
utworzono
utworzono

Szukam karty takiej do 200 zł na wejście agp 8x co możecie polecic?

Lipton
komentarz
komentarz

Obie słabe, pierwsza na pamięciach DDR2, a druga DDR.

puchalak
komentarz
komentarz

http://www.allegro.pl/item418123735_asus_h...rierem_wwa.html

Jeżeli masz pci-e to ta karta jest za tą cene najlepszym wyborem . Jedynym mankamentem jest to ze ma pamięc ddr2 ale jak już pisałem za tą cenę ciężko kupić coś lepszego

Cudek
komentarz
komentarz

Czy DDR i DDR2 i DDR3 to taka wielka różnica? może ktoś to nieco bliżej wyjaśnić?

heex307
komentarz
komentarz

Tak, to bardzo duża różnica. Pamięci ddr2 są wolniejsze od ddr3 i często bardzo ograniczają możliwości karty graficznej.

Cudek
komentarz
komentarz

I zapewne musiałbym jakiś lepszy zasilacz do tego kupić bo założe się że nie pociągnął by tego mój szajsowaty zasilacz.

heex307
komentarz
komentarz

Nie wysiliłeś się i nie podałeś swojego konfiga, więc skąd mamy wiedzieć jakiego masz kompa. Ta karta jest najlepsza w cenie do 200zł na agp, tylko tyle mogłem ci narazie doradzić.

barteklord1
komentarz
komentarz

ja mam złącze agp x8 i najmocniejsza karta na to złącze to geforce 6800 GS\XT przynajmniej ja taką mam i każda gra idzie od prince of persia T2T po call of duty 4 i jeszcze więcej

!! POLECAM :)

Lipton
komentarz
komentarz

No chyba nie :)

Najmocniejszą kartą na AGP jest Radeon HD3850, który zjada twoją przed śniadaniem :lol:

Duma Katalonii
komentarz
komentarz
jezeli masz troche wiecej kasy i dobry zasilacz to warto dołozyc do tej http://www.allegro.pl/item419479397_sapphi...dr3_poznan.html

Zdecydowanie warto dołozyc do tej karty co podał Marshal91 napewno szybsza od 3650 na pamieciach ddr2! No i do tego minimalny zasilacz to Chieftec 400w za 99zl na allegro.

Akahan
komentarz
komentarz

Ta i na koniec wyjdzie, że polecacie to do Durona 1000MHz, i 200W no name... Poczekajmy, aż autor powiem jaki sprzęt posiada(procek, moc i marka zasilacza).

Cudek
komentarz
komentarz

Chyba jednak zrobie inaczej i uzbieram trochę kasy i kupię sobie całe pudło.

Procesor amd sempron 1100+box

Płyta główna k9mm-v sam2

Goodram ddr2 512mb 667 mhz x2

Karte graficzną mam zintegrowaną dlatego szukam

co tam jeszscze zasilacz jakiś tam szajzowaty jak mówiłem

Ile by kosztowało złożenie dobrego kompa już pod wszystkie nowe części najlepiej żeby był tani (mowa o pudle bez monitora i innych akcesori) za 1000 zł? 1500?

Cudek
komentarz
komentarz

A opłaca mi sie kupić karte do takiego sprzętu?

Akahan
komentarz
komentarz

Jaki zasilacz, marka i moc. Ale nawet jak będzie dosyć to i tak w ten komputer nie opłaca się inwestować.

  • 1 miesiąc później...
freeman1982
komentarz
komentarz

witam (nie chce zakładać nowego posta bo to bez sensu a temat nie taki stary) co polecicie do mojego kompa Athlon 2400 , Ram 1,25GB , Epox 8RDA3+(AGP8x), Zasilacz NeoTEC 4200 (420W), obecnie Radeon 9550 128Ram interesuje mnie karta do 200zł

FrogsterPL
komentarz
komentarz

GeForce 6600 GT lub Radeon X700 Pro, X700 XT. Mogą być nieco za szybkie dla tego procesora, ale chyba nic bardziej opłacalnego się nie kupi. Chyba, że w okazyjnej cenie będą zwykłe 6600 lub X700, to możesz brać (musisz sam sobie "określić" okazyjną, porównując z cenami pozostałych 6600 i X700 na allegro) ;) Oczywiście, karty muszą być na AGP.

freeman1982
komentarz
komentarz

A która lepsza jest z tych kart:

1.Geforce 7600GS 256MB DDR3

2.PALIT GeForce 7600GT 256MB DDR3

i czy przy mojej konfiguracji duże ma znaczenie DDR3 czy DDR2 kumpel mi radzi na DDR3 coś kupić ?

Doradźcie

DeNeB
komentarz
komentarz
A która lepsza jest z tych kart:

1.Geforce 7600GS 256MB DDR3

2.PALIT GeForce 7600GT 256MB DDR3

Ciut lepsza bedzie 7600GT DDR3,ale nie bedzie duzej roznicy miedzy tymi 2 kartami

i czy przy mojej konfiguracji duże ma znaczenie DDR3 czy DDR2 kumpel mi radzi na DDR3 coś kupić ?

Ma znaczenie,kumpel ci dobrze radzi,mozesz brac ktoras z tych ktore podałes

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.