x-kom hosting

Pomocy ! GeForce 7300GT

mor3n
utworzono
utworzono

Mam taki problem, kupiłem ostatnio GeForce7300GT Elitegroup 512MB DDR2 po podłaczeniu dodatkowego zasilania z tylu karty [bez tego w ogóle monitor nie chce sie uruchomic] i nastepnie po wlaczeniu komputera, ładuje mi sie Windows i na tym komputer sie zacina. Myśle że może to być wina zasilacza [400W] gdyż od dłuższego czasu po załączeniu komputera, strasznie charczy, ale po jakichś 2, 3 min. przestaje. Mój komputer to Płyta główna: MSI KT6V, 1024MB pamięci, karta graficzna [stara] Geforce FX5200 Palit 128MB i procesor: AMD Sempron 2600+. Dzieki za wszelka pomoc :D:rolleyes:

Raxen
komentarz
komentarz

Jakiej marki zasilacz?, jak jakis no-name za 50 zl to masz prawdopodobna przyczyne problemu.

mor3n
komentarz
komentarz

Tracer 4 life 400W. Kosztował 85zł :D

Raxen
komentarz
komentarz

Dobra, wywal to przez okno. To zapewne wina zasilacza. Zalecam kupic cos markowego.

kryptos
komentarz
komentarz

A najlepiej wcześniej sprawdzić na innym zasilaczu, jak masz możliwość pożyczenia od kogoś. Oczywiście, zasilacz jest do niczego, ale nie ma pewności, że to jego sprawka.

Raxen
komentarz
komentarz

Wiem dlatego napisalem zapewne. Biore pod uwage tez inne mozliwosci <_<

Mozez go sprawdzic na innym zasilaczu, jak masz taka mozliwosc, to nie jest glupi pomysl.

mor3n
komentarz
komentarz

sprawdze go jutro u kolegi na kompie.

Podłączyłem stary zasilacz Megabajt - 350S ATX i dalej to samo.

heex307
komentarz
komentarz

Megabajt to taki sam, a nawet gorszy shit. Spróbuj pod jakiś markowy, np. z polecanych.

mor3n
komentarz
komentarz

podłączyłem zasilacz od kumpla 400W i u mnie nie chodzi, a u niego karta działa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.