x-kom hosting

Film z kompa na TV

swidruxxx
utworzono
utworzono

Mam takie pytanko czy można tak zrobić żeby np na telewizorze który jest podłączony do kompa oglądać film(puszczony z kompa oczywiście)a na kompie np grać sobie albo np oglądać drugi film?????? ?

może jakieś 2 pulpity i ustawienie gzie ma dany pulpit być wyświetlany???? nie wiem jestem z tego zielony więc może mnie wesprzecie i powiecie czy sie w ogóle da a jak tak to jak to sie dokładnie robi???

Swidruxxx, wstydź sie za nazwe tematu:P Powinieneś dawać przykład :D

mcickx

cinomatic
komentarz
komentarz

Ciekawe pytanko ... dolaczam sie wiec do pytania bo i ja poslucham...

Mi sie natomiast wydaje ze takie cos jest raczej malo mozliwe aczkolwiek zobaczymy co napisza inni...

Jump0ncasH
komentarz
komentarz

Ogladanie na tv filmu z kompa i na monitorze komputera drugiego filmu jest mozliwe lecz jaki to ma sens?

Probowalem kiedys uruchomic gre na komputerze przy wlaczonym filmie na tv z pc'a, jednak niemoglem gry uruchomic na full screen moglem grac tylko w znormalizowanym oknie bo gdy zmaksymalizowalem gre pojawiala sie ona na tv i strasznie sie wieszal komputer. Wyciagnij z tego wnioski i zastanow sie czy jest sens w to sie bawic.

Trzeba miec dobry sprzet, sterowniki...

Przemek
komentarz
komentarz

Idzie tak zrobic

Trzeba miec dobry sprzet
to popierwsze...

po drugie spr czy jest mozliwosc u Ciebie aby zrobic dwa pulpity... we wlasciwosciach karty mozesz to spr i potem... na jednym pulpicie wyswietlasz film a na drugim grasz... tylko ze watpie aby Ci komp nadazal

Kamix
komentarz
komentarz

semek711 a może on chce w Mario grać ? To sądze że komp nadąży.

swidruxxx
komentarz
komentarz

Jump0ncasH, semek711, kamil1994, napiszcie jak to zrobić a nie martwcie sie że mi coś gadać nie będzie czy komp nie nadąży to już mój problem :P:P:P przecież film znowu tak dużo nie ciągnie!!! a w obliviona przy tym nie bede grał!!! a choćby nawet to czasami chciałbym 2 filmy puścić więc napiszcie jak sie to robi krok po kroku :D:D:D

Przemek
komentarz
komentarz

swidruxxx, jzu Ci pisalem... sprawdziles?

swidruxxx
komentarz
komentarz

teraz jestem w robocie a poza tym gdzie to dokładnie sprawdzić??? karte mam taką jak w opisie moim

Przemek
komentarz
komentarz
we wlasciwosciach karty mozesz to spr i potem... na jednym pulpicie wyswietlasz film a na drugim grasz
swidruxxx
komentarz
komentarz

z tego co pamietam to moge na tv i monitorze działać ale to samo jest wyświetlane jak przejśąć poprostu w motyw taki że na tv leci film a ja se na kompie robie co chce?

Przemek
komentarz
komentarz

swidruxxx, no musisz dokladnie tam popatrzec bo na moim Radku tak mozna... dwa pulpity tworzysz albo jeden bardzo szeroki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.