x-kom hosting

Szukam karty graficznej

Dijo
utworzono
utworzono

Szukam karty graficznej która kosztowałaby do 250zł, która byłaby idealna do grania w najnowsze gry komputerowe.

Mój sprzęt:

Procesor: Intel Pentium 4 640

Płyta główna: ECS NFORCE 570 SLIT-A (V3.1) DDR2

Zasilacz: Chieftec GPS-400AA-101A ATX 400W

Myślę nad kartą Palit GeForce 9500GT 1024MB DDR2 lub Galaxy GeForce 8600GT 1024MB DDR2 czy to dobry wybór? Proszę o pomoc. Obie karty można znaleźć w sklepie www.techplanet.pl

Z góry dziękuję

Duma Katalonii
komentarz
komentarz
Szukam karty graficznej która kosztowałaby do 250zł, która byłaby idealna do grania w najnowsze gry komputerowe.

Mój sprzęt:

Procesor: Intel Pentium 4 640

Płyta główna: ECS NFORCE 570 SLIT-A (V3.1)

Zasilacz: Chieftec SI-A300-P3 270W

Myślę nad kartą Palit GeForce 9500GT 1024MB DDR2 lub Galaxy GeForce 8600GT 1024MB DDR2 czy to dobry wybór? Proszę o pomoc.

Z góry dziękuję

Zdecydowanie wydajniejszą kartą bedzie http://www.allegro.pl/item418790646_hit_pa..._gw_zabrze.html Miesci sie idealnie w twoim budżecie :) Jedyną jej wadą jest stosunkowo głośna praca wentylatora,ale za to karta nadrabia swietna wydajnoscia[jak na swoja cene oczywiscie].Szczerze polecam.

Duma Katalonii
komentarz
komentarz
Zasilacz: Chieftec GPS-400AA-101A ATX 400W

Lipton To jest jego zasilacz

n31T
komentarz
komentarz
Lipton To jest jego zasilacz

Dijo zedytował posta po tym jak Lipton polecił mu zasilacz 400watowy.

pozdrawiam

Duma Katalonii
komentarz
komentarz
Dijo zedytował posta po tym jak Lipton polecił mu zasilacz 400watowy.

pozdrawiam

Nie zauwazyłem :P Nie zmienia to faktu ze 8800gs wymiata w cenie do 250zl :D

bastard
komentarz
komentarz
Nie zauwazyłem :P Nie zmienia to faktu ze 8800gs wymiata w cenie do 250zl :D

a za 300 można już mieć 9600GT :)

Lipton
komentarz
komentarz

Ludzie pod P4 proponujecie 8800GS, 9600GT ? Zastanówcie się trochę.

Duma Katalonii
komentarz
komentarz
Ludzie pod P4 proponujecie 8800GS, 9600GT ? Zastanówcie się trochę.

Napewno na 8800gs z P4 beda mu gry lepiej chodziły niz z tym radkiem,potem moze sobie wymienic proca jak cos :)

Dijo
komentarz
komentarz

Jeżeli mój procesor to C2D E6600 to na jakom karte graficznom moge liczyć??

n31T
komentarz
komentarz

Ta którą zaproponował xavi :).

pozdrawiam

Lipton
komentarz
komentarz

Tylko po co przepłacać 100 zł :lol: Po podkręceniu HD2600PRO będzie wydajnościowo podobny do 8800GS- oczywiście przy procesorze P4 :)

Duma Katalonii
komentarz
komentarz
Tylko po co przepłacać 100 zł Po podkręceniu HD2600PRO będzie wydajnościowo podobny do 8800GS- oczywiście przy procesorze P4

:rotfl: Przeplaca za to ze Geforce 8800gs jest 2/3 razy lepszy od tego shitowatego radeona.Takie jest moje zdanie.

Lipton
komentarz
komentarz

Zastanów się co napisałem a potem się wypowiadaj. Debili na świecie nie brakuje :)

Akahan
komentarz
komentarz
:rotfl: Przeplaca za to ze Geforce 8800gs jest 2/3 razy lepszy od tego shitowatego radeona.Takie jest moje zdanie.

A przy P4 co za różnice zobaczy?!... Ten Radzio mniej więcej na poziomie 8600GT jest, ale ten P4 i tak będzie ograniczać obie karty.

Duma Katalonii
komentarz
komentarz
Przeplaca za to ze Geforce 8800gs jest 2/3 razy lepszy od tego shitowatego radeona.Takie jest moje zdanie.

Sam sie nie wypowiadaj jezeli nie wiesz jaka przepasc dzieli te dwie karty,Geforce 8800gs na P4 3,2ghz bedzie wiele wydajniejsze niz radeon 2600pro na tym samym procu,a po zmiane proca to nawet nie wspomne :blink: Takie jest moje zdanie i prosze mnie tu nie wyzywac od debili :!: :nono:

Lipton
komentarz
komentarz

Znalazł się Pan wszystko wiedzący :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.