x-kom hosting

Nokia 6500 Slide

Michał Paluch
utworzono
utworzono

Witam Forumowiczów. Zastanawiam się nad zakupem nowego telefonu. Kosztuje troszke kasy a nie chciałbym być zawiedziony po jego zakupie. Chciałbym poznać Wasze opinie na jego temat.

n31T
komentarz
komentarz

Miałem okazję korzystać z tego telefonu, jeśli oczekujesz od telefonu ciekawego designu, dobrego aparatu to jest to telefon dla ciebie. Jako że do najtańszych nie należy to polecałbym ci kupić SE k850i lub jakąś nokię z symbianem. Jeżeli będziesz miał jakieś pytania co do tego telefonu to wal śmiało :).

pozdrawiam

raczo
komentarz
komentarz

Osobiście nie kupiłbym tego telefonu, nie jest wart tej ceny, chyba, że komuś zależy na wyglądzie. Kupiłbym coś z symbianem.

n31T
komentarz
komentarz
Osobiście nie kupiłbym tego telefonu, nie jest wart tej ceny, chyba, że komuś zależy na wyglądzie. Kupiłbym coś z symbianem.

Są zwolennicy telefonów prostych i ładnych a są zwolennicy smartphonów. Wg mnie jest to telefon idealny dla kobiety (bez urazy oczywiście), mały zgrabny, wszędzie się zmieści :).

pozdrawiam

Michał Paluch
komentarz
komentarz

A jakie modele Nokii z symbianem polecacie? Zależy mi na modelu rozsuwanym, z aparatem min 3MPix, z radiem i odtwarzaczem mp3. O karcie pamięci już nie wspominam :P że musi być możliwość jej zainstalowania.

n31T
komentarz
komentarz

Nokia N95 5mpix, najnowszy symbian, wbudowany odbiornik GPS, polecam Ci szczerzę, telefon mam od ponad roku i ani razu się na nim nie zawiodłem. Jeśli szukasz jednak coś tańszego to idealna będzie nokia n80 (3mpix aparat, symbian, rozsuwana, kosztuje okolo 500zł).

pozdrawiam

Ufodude05
komentarz
komentarz

Używałem już, ogólnie bardzo fajne, tylko jedna wada, dziury w obudowie, osobiście mnie wkurzały. Ale ogólnie bardzo fajna.

Michał Paluch
komentarz
komentarz

Poczytałem opinie na Ceneo o N80. Z tego co się dowiedziałem

- klapka po jakimś czasie się luzuje i telefon sam się otwiera np przy wkładaniu do kieszeni (klawiatura się odblokowuje a telefon może zacząć wydzwaniać bez wiedzy użytkownika)

- symbian - raz działa stabilnie, innym razem się zawiesza

- obudowa z plastiku się bardzo rysuje (jak to plastik)

A to co mnie się nie podoba w wyglądzie tego telefonu to jego grubość i przednia kamera (jakby jej tam nie było albo jakby była zaadaptowana inaczej w obudowie to pomyślałbym nad tym modelem). Jeśli chodzi o funkcje tj podczerwień, łączność wi-fi, przeglądarki dokumentów - podoba mi się to. Ale jakby ten telefon jeszcze wyglądał jak 6500 Slide to bym się na niego zdecydował :P

n31T
komentarz
komentarz

Jeżeli mówisz o n95 to tak :

Ad1 - jeśli klapka się luzuje to oddajesz telefon na gwarancji i Ci wstawiają nowe szyny, ponieważ wyszła partia n95, gdzie był luz

Ad2 - zawieszający się symbian hmm ? Przez rok użytkowania chyba ze 2 razy mi się tylko zawiesił

Ad3 - każdy telefon ci się porysuje (zwłaszcza wyświetlacz który nawet w 6500-s nie jest niezniszczalny) jeśli będziesz trzymał go z kluczami, monetami itp.

Tak więc, musisz odpowiedzieć sobie na pytanie : czego oczekujesz od telefonu ? Jeśli ładnego designu, bierz 6500-s, jeśli funkcjonalności- symbian. :)

pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Michał Paluch
komentarz
komentarz

Szczerze mówiąc - raczej postawię na 6500 slide. Słyszałem że symbian - wprawdzie funkcjonalny - ale są do niego wirusy, a ja nie chcę żeby mi tel co jakiś czas padał z tego powodu.

Kamix
komentarz
komentarz
Szczerze mówiąc - raczej postawię na 6500 slide. Słyszałem że symbian - wprawdzie funkcjonalny - ale są do niego wirusy, a ja nie chcę żeby mi tel co jakiś czas padał z tego powodu.

Ja teraz w zyciu nie kupie telefonu bez jakiegos OS.

Co do wirusów to są, są i antyvirusy, ale nie jest to za częste.

Ja chodze po necie i mam rozne programy z roznych zrodlel i jakos nigdy nic nie bylo.

W razie jak bys cos zlapal i nawet antyvirus sobie nie poradzil to zrobilisz formata telefonu i masz jak w kompie calkiem czysty system :)

kszyhu87
komentarz
komentarz

wizualnie ładny telefon. miałem przyjemność się z nim obchodzić.

jest trochę ciężkawy i ma metalową obudowe. Aparat 3,2mpix carl zeis.

a ogólnie to jak każda nokia. czyli zadnych rewelacji.

Gdyby miał symbiana - był by niezly telefon. :)

n31T
komentarz
komentarz
Szczerze mówiąc - raczej postawię na 6500 slide. Słyszałem że symbian - wprawdzie funkcjonalny - ale są do niego wirusy, a ja nie chcę żeby mi tel co jakiś czas padał z tego powodu.

Jeżeli nie będziesz ściągał aplikacji z niesprawdzonych for/stron to zapewniam Cię, nie załapiesz żadnego wirusa

Michał Paluch
komentarz
komentarz
zrobilisz formata telefonu i masz jak w kompie calkiem czysty system

Czy po formacie tracę też ustawienia, wpisy z książki smsy itp?

n31T
komentarz
komentarz

Jeżeli mowa o przywróceniu ustawień fabrycznych to tak. Możesz zrobić kopię zapasową i przywracać telefon ile chcesz razy nie tracąc przy tym kontaktów i wiadomości.

NoVyKomp
komentarz
komentarz

Polecam gorąco n95 ale wersję 8 GB - większy LCD i więcej ramu no i te 8 GB wbudowane :)

odblokujesz sobie NM i masz boską nawigacje wszędzie !

do tego możesz wgrać nowiutkiego garmina i masz pokrycie w polsce wręcz 95% !

dużo gier i programów które ułatwiają i umilają życie...

Wirusy, wirusami... jeszcze nikogo z wiruskiem nie spotkałem !

zaprawdę powiadam Ci n95 8 GB to jest to !

jakieś pytania... PRIV

Michał Paluch
komentarz
komentarz

N95 - nie mam tyle kasy by ją nabyć, a zależy mi na nowym telefonie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.